4dn_glutamine_300Amerika menşei olan 4DN firması diğer firmaların kullandıkları içeriklerden farklı bir hammadde kalitesi yarattıklarını belirtmektedir. Firmanın tüm ürünleri Avrupa Birliği, cGMP ve HACCP testleri tarafından onaylıdır. Firma hakkındaki bu bilgilerden sonra firmanın çıkarmış olduğu 4 Dimension Glutamine ürününü incelemeye alabiliriz.

 

 

4dn_glutamine_3003

1) İçerik Ve Performans

Toplam 60 servis sayesinde sporculara uzun kullanım süresi tanıyan 4 Dimension Glutamine bunun yanında içeriğin 5 gram glutamin bulundurmaktadır. 5 gramlık glutamin ise oldukça ideal bir rakam olduğunu belirtebiliriz.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Aromasız olarak piyasaya sunulan ürün yeteri kadar su ile karıştırıldığında suya herhangi bir tad bırakmamaktadır. Bir diğer yandan toz formda bulunan 4 Dimension Glutamine kolay çözünürlüğü ile kullanımı gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik4dn_glutamine_30044

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviye

1 porsiyon (5g) ürünü 500ml su veya yağsız süte karıştırarak günde 1 kez antrenman öncesi veya sonrası kullanabilirsiniz.

İleri Seviye

1 porsiyon (5g) ürünü 500ml su veya yağsız süte karıştırarak günde 2 kez  antrenman öncesi veya sonra ya da yatmandan önce kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Kısa ve öz olarak incelemeye aldığımız  4 Dimension Glutamine ürünü içerik bakımından oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz.  Eğer sizde artık glutamin takviyesi almanız gerektiğine karar verdiyseniz bu ürünü gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir