Puanlama

87
Oldukça fazla etken maddeye sahip ve bu da gerek eldeki bilimsel veriler gerek ise anektodsal veriler göz önünde bulundurulduğunda oldukça yüksek bir fiyat performans oranı veriyor bize Animal Cuts için
Fiyat: 80%
Performans: 95%

Animal Cuts, güçlü ve etkili bir ürün ve konu termojenik yağ yakıcılar olduğu zaman, tüm dünyada ilk akla gelen ürünlerden biri.

Animal ‘ın pek çok diğer ürününde olduğu gibi Cuts da, oldukça zengin bir içeriğe sahip ve bu da yağ yakıcılar arasında oldukça önemli bir yere koyuyor bu ürünü. Peki ama en iyi yağ yakıcılar listesinde zirveye oynamak için yeterli mi, işte bu yazıda bunu anlayacağız.

Termojenik yağ yakıcı inceleme

1) İçerik ve Performans

Bu bölümde, Animal Cuts ‘ın içerik formülasyonunu ve içeriğinin kullanıcı üzerinde gösterdiği etkiler, yan etkiler, performans artışı ve diğer unsurları değerlendireceğiz.

Ürünün bir servisinde (1 Paket= 8 hap)

750 mg uyarıcı karışım (Kafein, Kola meyvesi, Guarana)

Tam içerik listesi için tıklayın
Tam içerik listesi için tıklayın

750 mg metabozlima hızlandırıcı kompleks (Yeşil çay özütü, orlong çayı özütü, kahve çekirdeği özütü, beyaz çay özütü)
350 mg Tiroid kompleksi (Tirozin, Salvia Officinalis)
800 mg su atım kompleksi [vücuttan gereksiz miktarda bulunan suyun atılması için]
500 mg nootropic karışım [motivasyon vb. beyin fonksiyonlarını artıran maddeler] (DMAE, Huperzine A )
300 mg kortizol önleyici karışım
300 mg CCK kompleksi [iştah azaltıcı maddeler]
500 mg biyo-yararlanım kompleksi [yukarıdaki diğer tüm maddelerin vücutta emilimini optimize etme amaçlı maddeler]

İçermektedir. Burada sıraladıklarımız bazı önemli maddelerin dışında pek çok diğer madde de bu ürünün içinde bulunmaktadır, detaylı liste için tıklayınız

İçerik inceleme ve yorum:

Animal Cuts gibi supplementleri hakkını vererek incelemek gerçekten çok zor, içeriğinde 30+ madde olan bir ürünün (hem de bu maddelerin her birinin ne kadar bulunduğunu bilmeden) insan üzerinde tam olarak nasıl ve ne kadar etki edeceğini kestirebilmek güç.

Bu yüzden ancak eldeki verilerden yola çıkarak, en önemli etken maddeleri inceleyerek ve bunlar hakkındaki bilimsel araştırmaları, ürünün etkileriyle kıyaslayarak bir sonuca varabiliyoruz.

Fakat uzun lafın kısası, bu ürünün içindeki kafein size antrenman öncesinde/esnasında hem enerji vererek hem de yağ yakım hızınızı artırarak kilo vermenizde etkili olacaktır.

Bunun yanı sıra, methyxanthine içeren maddeler ile, (örneğin guarana, kola meyvesi vb.)yine termojenik etkisi olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca metabolik hızın artırılmasında etki gösteren çay özleri de üründe bol miktarda ve farklı çeşitlerde bulunmakta.

Bunun yanı sıra Cuts içeriğinde bulunan dierütik (idrar söktürücü – su atımına yönelik), kortizol azaltıcı ve nootropik maddeler ile pek çok şey vadediyor.

“Peki Animal Cuts işe yarıyor mu?” Evet! Ama yine de mucize beklememekte fayda var. Ürüne gerçekçi beklentiler ile yaklaşıldığında yağ yakımında size yardımcı olması konusunda ve bunun üzerine antrenmana daha iyi konsantre olabilmek, daha enerjik bir şekilde idmana başlayabilmek gibi etkileri de var diyebiliriz.

Ayrıca görüntünüzde de bir miktar definisyon artışı olacağını söyleyebiliriz, özellikle bu konuda ürünün içeriğindeki su atımını sağlayan kompleksin işe yaradığı söylenebilir.

Yine de tekrar etmek lazım ki, çok etkili ve disiplinli bir diyet olmadan ve doğru şekilde spor yapmadıktan sonra, piyasada bulabileceğiniz satışı serbest hiçbir yağ yakıcı supplementi etki etmeyecektir…

2) Kullanım kolaylığı ve Lezzet

Lezzet konusunu diğer pek çok hap formundaki üründe olduğu gibi burada da atlayabiliriz.

Kullanım kolaylığı konusunda ise oldukça iki yönlü bir ürün olduğunu belirtmekte fayda var bu gıda takviyesinin.

Öncelikli olarak olumsuz yönünden bahsetmek gerekirse, her servis için 8 adet hap yutmanız gerekmekte ve hap şeklindeki ek besinler ile aranız iyi değilse, bu sizin için bir problem haline gelebilir.

Kapsül şeklindeki hapların yutması çok da kolay değil ve bol miktarda su / sıvı içmeyi gerektiriyor.

Olumlu not olarak ise taşıma kolaylığı ve istenmediği takdirde kafein ve diğer uyarıcıları içeren kapsülün çıkartılabileceğini ekleyebiliriz.

3) Fiyat / Performans ve Bulunabilirlik

Fiyatı her ne kadar rakiplerine göre servis başına bir miktar daha yüksek olsa da, ürünün sadece basit bir yağ yakıcı olmadığından yola çıkarak ve gözlemlediğimiz ve araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz veriler doğrultusunda, performansının fiyatına oranının gayet üst düzeyde olduğunu belirtebiliriz.

Bulunabilirlik konusunda ise zaman zaman sıkıntı yaşayabileceğiniz bir supplement bu ürün.

 

İnceleme Özeti ve yorum:

Oldukça fazla etken maddeye sahip ve bu da gerek eldeki bilimsel veriler gerek ise anektodsal veriler göz önünde bulundurulduğunda oldukça yüksek bir fiyat performans oranı veriyor bize Animal Cuts için.

Eğer hap yutmaktan yana bir sıkıntınız yoksa ve fiyatını göze alabiliyorsanız, bu ürünü tercih edebilirsiniz.

universal-animal-cuts

3 Yorum

 1. 27/09/2014 at 03:52 — Cevapla

  Merhaba,bu urunun abd versiyonunun incelemesi mi bu?Cunku Turkiye’de sadece ozel uretim olan urun bulunabiliyor ve haplarin renkleri seffaf oldugundan kafein hapini cikarabilmek guc oluyor.Ayrica bir haftalik kullanimimda hissedilir bir termojenik etki hissedemedim bu yuzden bu urune bakisim biraz kuskulu oldu..

 2. Serkan
  18/10/2016 at 21:36 — Cevapla

  Bende termojenik bir etki hissetmedim. Hatta psikolojik olarak kendimi şartlandırmış olmam dışında olumlu yada fiziksel bir farklılık olmadı.

 3. tatar
  25/01/2017 at 13:34 — Cevapla

  boş yere heves etmeyin bunun yerine günde bir kasık tarçın yeseniz daha mantıklı ben kullandım abartı ve reklamdan başka birşey değil.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir