be_sports_arg

 

Türkiye pazarına yeni girmeyi başarmış olan Be Sports özellikle ülkemizde çok kısıtlı olan Arginin kategorisine yeni bir ürün eklemeyi başarmıştır. Zor geçen antrenmanları az yorgunluk ile bitirmeyi sağlayan Be Sports Arginin’ni bu makalemizde detaylı olarak incelemeye alacağız.

 

 

 

 

be_sports_arg2

1)İçerik Ve Performans 

Be Sports Arginin 300 gramdan oluşmaktadır. Toplam servis sayısı yaklaşık 51’dir. 5 gram arjinin, B6, B12 gibi önemli vitaminleri içeriğinde barındırmaktadır. Arjinin bildiğiniz gibi damarları genişleterek vücudun daha çok kan pompalamasını sağlamaktadır. Bu sayede de kaslara daha çok kan giderek kas gelişimini olumlu yönden etkilemektedir.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Be Sports Arginin bir nevi güç artışı sağlamaktadır. Bu aromasında bulunan karışık meyveler bile etki ettiğinin söylentileri bazı yabancı sitelerde yer almaktadır. Karışık meyve aroması tıpkı marketlerde satılan karışık meyve sularını andırmaktadır. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması kullanım açısından gayet uygundur.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikbe_sports_arg3

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta ve İleri Seviye

Antrenman öncesi 1 çay kaşığı (5,88g) ürünü 300ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

İnceleme Özeti

Arkadaşlar maalesef ülkemizde Arjinin gibi sporcular için önemli olan bir maddeyi ürün tek ürün hallinde olan ürünleri bulmak zor ve seçim şansımızda azdır. Be Sports ise ülkemize arjinin ile giriş yaparak bu kategorideki ürünleri bir nebze olsun artırmayı başarmış. Ürün içerik bakımından oldukça etkili, kullanıma başladığınız andan itibaren performansınıza doğrudan etki etmektedir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir