Merhaba, arkadaşlar bugün sizlere kompleks amino asit olan Be Sports EAA incelemeye alacağız. Amino asitler biz vücut geliştirmeciler için olmazsa olmazlardandır. Bakalım Be Sports’un bu ürünü bizim için ne kadar iyi bir göz atalım.

 

1)İçerik Ve Performans  

BE Sports EAA Powder 450 gram ağırlığa ve 30 servis sayısında sahip bir kompleks amino asit ürünüdür. İçeriğinde yandaki tabloda da gördüğünüz gibi pek çok amino asit bulunmaktadır. Biz sporcular için önemli olanları değerlendirmek gerekirse içeriğinde; 5 gram BCAA, 2,5 gram Glutamin, 820 mg Arjinin bulunmaktadır. Özellikle bu üç maddenin çok iyi miktarda olduğunu söylemeliyim.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Toz formda olan BE Sports EAA Powder aroma olarak karışık meyve seçeneğini kullanıcılarına sunmaktadır. Tadı açıkcası karışık meyve suyuna benzediğini belirtebilirim. Ayrıca toz formda olması sebebi ile hem sindirim hemde kullanım kolaylığı açısında gayet iyi ürün.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Antrenmandan önce veya sonra;

1 ölçek (3 çay kaşığı=15g) ürünü 300ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

BE Sports EAA Powder ürünü biz sporcular için önemli aminoasitleri iyi miktarlarda içerdiğini belirtebilirim. Eğer sizde kompleks amino asit almayı düşünüyorsanız. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir