be_sports_strom_bcaa2 Üretimini Belçika’daki tesisinde sürdüren BE Sports hammadde kalitesi ve kullandıkları teknolojiler ile diğer supplement markalarına göz dağı vermektedir. Bu markanında BCAA kategorisine sunduğu BE Sports Storm BCAA ürünü bugünkü incelememizin konusu. Şimdi sırasıyla incelememize başlayabiliriz.

1) İçerik Ve Performans

BE Sports Storm BCAA 450 gram ağırlığa ve 30 servis sayısında sahip toz formda bir BCAA ürünüdür. İçeriğinde toplamda 6 gram BCAA bulunmaktadır. Buda orta seviye bir sporcu için günlük BCAA miktarının ciddi bir miktarını karşılamaya yetecek kadar iyi.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

BE Sports Storm BCAA lezzet olarak ise  karpuz aroması olarak tek çeşit aromaya sahip. Tadının kullanım açısından bizim için herhangi bir olumsuz yanı olduğunu söyleyemeyiz. Oldukça iyi bir aroma oluşturmayı başarmışlar. Ayrıca içerik kısmında da belirtiğim gibi toz formda olan bu ürün kullanım açısından da oldukça uygun.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

be_sports_strom_bcaa32Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Antrenman arasında 1 şase (15g) tozu 300ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Özellikle yeni kas oluşumu  veya yıpranan kasları onarmada bir numara olan BCAA maddesi bu üründe iyi bir şekilde kullanılmış. BCAA miktarı ve servis sayısı ile ürün oldukça iyi. Bazı arkadaşlarımız 50-60 servis olan başka ürünler gösterebilir ama bu ürün fiyat/performans olarakta kendi kategorisinde çok nadir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir