bpi_whey_hd

Amerika menşeine sahip Bpi Sports çıkarmış olduğu protein tozu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bpi Whey HD Protein adı altında üretimine devam ettiği ürün ürününü sonunda Türkiye pazarına girmeyi başardı.

 

 1) İçerik Ve Performansbpi_whey_hd2

Bpi Whey HD Protein tozu toplamda 2040 gram ağırlığa 57 servis sayısına sahiptir. İçerisinde yandaki tabloda da gözüktüğü gibi 25 gram protein 2 gram şeker ve 3 gram yağ bulunmaktadır. Her ne kadar tabloda olmamasına rahmen üründe ekstra olarak 5 gram BCAA olduğunuda belirtebiliriz.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Bpi Whey HD Protein tozu şuanda sadece vanilya ve karamel karışımına sahip bir aroması bulunmakta. İlk defa böyle bir aroma tatmamıza rağmen aroma incelemesini başarılı bir şekilde geçtiğini belirtebiliriz.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikbpi_whey_hd22

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

1 porsiyon (37g) ürünü 400ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

İnceleme Özeti

Ülkemizde diğer protein tozlarına bakacak olursak fiyatları oldukça fazla olduğunu rahatlıkla görebilirisiniz. Bpi Whey HD Protein ise hem içerik hem aroma olarak oldukça kaliteli ürün olmasına karşın fiyatında oldukça makul değerlerde. O yüzden bu ürün için tam olarak fiyat performans ürünü diyebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir