BSN Nutrition 2001 yılında Abd de kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar oldukça başarılı ürünler çıkarmış olan firma, özellikle de çıkarmış olduğu protein tozu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Son 6 yılda ise 40 dan fazla ödül alarak bir ilke imza atmıştır. Bu başarılara sahip olan firmanın supplement pazarına sunuduğu BSN Amino X bu yazımızda ele alacağız.

 

1)İçerik Ve Performans 

BSN Amino X 435 gram ağırlığa sahiptir. Bir servis miktarı 14,5 gramdır. Toplam servis sayısı 30 olarak karşımıza çıkıyor. Ürünü içeriğine bakacak olursak, toplamda 4 gram bcaa, 45 mg arjinin, 2,5 gram taurin, 3,5 gram alanin ve bir kaç vitamin içermektedir. Bir amino ürünü olan BSN Amino X içerik bakımından o kadar zengin gibi gözükmese de etki ve performans bakımından oldukça yararlı bir ürün olduğunu dile getirebiliriz.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığıbsn_amino_x2

BSN Amino X üç çeşit aromaya sahiptir bunlar; Karpuz, ahudud, yeşil elmadır. Bunlarında arasında en iyi hangisi diye soracak olursanız karpuz aromasını şiddetle tavsiye etmekteyiz. Hem tad hem ferahlatan bir tadı var. Ayrıcı toz formda bulunan bu ürün kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

bsn amino x 435 gr yesil elma

Kullanım Tavsiyesi

Orta ve İleri Seviye1 ölçeği (14,5gr) 300ml su ile karıştırarak antrenmandan 30dk önce alınız.

İnceleme Özeti

BSN Amino X’i ilk kullanımdan itibaren etkisini göreceğinizi kesinlikle belirtebiliriz.Çok iyi bir performans artırıcı özelliği var zaten içerik kısmında bahsettiğimiz çoğu madde performans artırmaya ve vücudun daha çok çalışmasına yarayan maddeler eğer bu ürünü almayı düşünüyorsanız gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir