bsn_dna_bcaa22

Supplement pazarına sunduğu protein tozu ile tutunan BSN firması yeni bir atılım yaparak BCAA ürününü de sporculara sunmayı başardı. Protein tozunda bizleri şaşırtmayı başaran BSN bakalım BSN DNA Series BCAA ile de bunu başarabilecek mi?

 

1)İçerik Ve Performansbsn_dna_bcaa2

Toz formda bulunan BSN DNA Series BCAA bir kutuda toplamda 35 servis sayısı bulunmaktadır. 1 servis miktarında ise 2:1:1 oranı ile 2,5 gram lösin, 1,25 gram İzolösin, 1,25 gram Valin içermektedir. Toplam BCAA miktarı ise 5 gramdır. İçeriğinde yağ, karbonhidrat yok denecek kadar azdır, şeker miktarı ise 0’dır.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Pek fazla görmediğimiz aromasız BCAA ürünleri burada da karşımıza çıkıyor. BSN DNA Series BCAA’da hiçbir aroma özelliği yoktur. Belki de içerik kısmında bahsettiğimiz 0 şeker oranı aromasız olmasından kaynaklanıyor olabilir. Kullanım kolaylığı ise zaten toz formda olması sayesinde gayet kolaydır.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikbsn_dna_bcaa

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta Seviye

1 porsiyon (5,7 gr) ürünü 300 ml su ya da meyve suyuna karıştırarak antrenman öncesi veya sonrası tüketiniz.

İleri Seviye

1 porsiyon (5,7 gr) ürünü 300 ml su ya da meyve suyuna karıştırarak antrenman öncesi veya antrenman sonrası ve yatmadan önce tüketiniz.

İnceleme Özeti

Detaylı olarak incelediğimiz BSN DNA Series BCAA ürünü için ufak bir özet geçmek gerekirse, içerik kısmında açıkladığımız rakamlara göre oldukça tatmin edici bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Aromasız olması ürün için handikap olduğunu da belirtebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir