Triceps 3

Evet arkadaşlar malum herkesin bildiği ve hissettiği gibi kış ayına girmiş bulunmaktayız ve biz sporcular için kış ayı yüksek kaloriler yani bulk dönemi yani hacim kazanma dönemi anlamına geliyor. Peki ya? sağlık bulk için nasıl bir supplement kombinasyonu yapmamız gerektiğini sizlere bu yazımızda anlatacağız. Bu kombinasyon üç supplementten oluşmaktadır.

 

 

xpro_maxx_karbonhidrat2_1

1.) XPRO Maxx Karbonhidrat Tozu

İlk olarak hacim için biz sporcuların vazgeçilmezi olan karbonhidrat tozunu ele alacağız. Belkide adını fazla duymamış olabilirsiniz ama içeriği ve kullanıcı yorumları ile harika bir ürün olan XPRO Maxx Karbonhidrat Tozu bulk dönemi için vazgeçilmez bir supplement. Özellikle kilo alma ve kas gelişimi ile sorun yaşayanlar için sağlık beslenmenin yanında kullanacağınız  XPRO Maxx Karbonhidrat Tozu sizi hedefinize hızlı bir şekilde götürecektir.

XPRO Maxx Karbonhidrat Tozu Detaylı İnceleme için tıklayınız.

 

 

 

2.) Universal Creatineuniversal_creatine_300

Bulk dediğimizde ilk akla gelen yüksek kaloriler ve kaldırdığımız ağırlıkların artırmak hedefimiz olduğu için kreatin bulk döneminde vazgeçilemeyecek tek ürün olduğunu söyleyebilirim. Keratin yüklemesi yapan sporcuların kasları daha fazla su çekeceği için kasların hacim kazanması sağlanır. Aynı zaman kreatin patlayıcı güç artışına da sebep olur bu nedenle bulk döneminde ağır antrenmanları rahat çıkarmanızı da sağlar.

Universal Creatine İnceleme için tıklayınız.

 

 

 

3.) Xpro Glutamine Drink Powder xpro_glutamine_powder_2

Bulk döneminde yapacağınız ağır antrenmanlar yüzünden kaslarınızda gelişmeye yönelik yıpranmalar yaşanacaktır. Bu yıpranmaların hızlı bir şekilde onarımı glutamin sayesinde gerçekleşecektir. Bulk döneminde kullanacağınız glutamin kaslarınızı gelişmesine sağlayacaktır. Bunun haricinde GH (büyüme hormonu) tetikleyerek hedefinize hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Xpro Glutamine Drink Powder  Detaylı İnceleme için tıklayınız.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir