Puanlama

70
Polonya menşei olan FA Nutrition toz formda kullanıcılara sunduğu yeni FA Nutrition Xtreme ürünü bir BCAA desteğidir. Sporcuların günlük amino asit ihtiyacının giderilmesinde yardımcı olur.
Tad 95%
Fiyat 50%
Etki/Performans 65%

fa-xtreme-bcaa-5000Polonya menşei olan FA Nutrition toz formda kullanıcılara sunduğu yeni FA Nutrition Xtreme ürünü bir BCAA desteğidir. Sporcuların günlük amino asit ihtiyacının giderilmesinde yardımcı olur. Kasların yenilenme sürecini hızlandırdığı bilinmektedir. Şuanda sporcular tarafından fazla rahmet görmemektedir. Bunlardan başlıca sebeplerinde biride iyi bir reklama sahip olmamasından diye düşünüyoruz bizlerde sizin için fazla rahment görmeyen bir ürün olan xtreme bcaa 5000 incelemeye karar verdik şuanda hiçbir forum ve blog sitelerinde ele alınmayan bu bcaa’ya gelin birde birlikte gözatalım.

Bcaa Nasıl Kullanılır Öğrenmek için tıklayınız.

BCAA ne zaman kullanılır ? Öğrenmek için tıklayınız.

1) İçerik ve Performans

Bilindiği üzere bcaa ürünlerin büyük bir çoğunluğu sadece içeriğinde bcaa’yı oluşturan 3 ana parçayı içermektedir. Bunlar; Lösin, İzolösin, Valin olarak karşımıza çıkmaktadır.. Bu üründe’de görüldüğü üzere bu 3 temel taşı bulunmaktadır. Bu ürünün içeriğine bakacak olursak ürünün yapan firma içeriğinde sadece bu 3 temel taşların değerlerini vermiş içinde yağ olup olmadığı veya karbonhidrat miktar malesef ki belli değil. Onun yanı sıra bcaa açısından bakacak olursak ürünün içeriği hiç de fena sayılmaz özellikle lösin bakımından.

FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - İnceleme

 

FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 Dikkat Çeken Özellikleri

  • Anabolik etkiyi artırır
  • Yenilenmeyi destekler
  • Her bir servisinde 2500 mg Lösin bulunur

 

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Ürün lezzet bakımından bakılacak olursa şuanda piyasa da sadece limonlu aroması bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında tad olaraktan kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün özellikle buz gibi bir su ile kullanım kolaylığı açısından ise ürün ilk baştada belirtiği gibi toz formda olduğu için su ile kolay karıştırıp tüketebilirsiniz.

    Kullanım Tavsiyesi:

    1 Ölçek ürünü (5.7 gram) 200 ml su ile karıştırarak, karışımı antrenman öncesi  

    1 Ölçek ürünü (5.7 gram) 200 ml su ile karıştırarak, karışımı antrenman sonrası tüketmenizi tavsiye ederiz.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Çoğu supplement markası ürünlerinin piyasa da dokunulmaz hale geldiği için fiyatları yüksek tutmaktadır. Tabi bazende döviz kurları bunları etkilemektedir. Ama bu ürün fazla tanınmamasına rağmen biraz fiyatı tavanda tutmuş gibi içeriğe bakacak olursakta ürünün fiyatı ürün için yüksek gözükmektedir. Her ne kadar fazla kişi tarafından bilinmesede tüm supplement mağazalarından ve e-ticaret sitelerinden bulmanız mümkün.

İnceleme Özeti:

Son olarak ürünün özetini çıkartıcak olursak bcaa almak isteyenler için gayet uygun bir ürün ama fiyat konusunda daha iyilerini bulabileceğinizi söyleyebilirim. Onun yanı sıra eğer benim için fiyat önemli değil diyorsanız tad konusu ve içerik konusunda gayet optimum durumda bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

fa-xtreme-bcaa-5000

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir