cellucor_bcaa

Global olarak Cellucor markası supplement ürünlerinde ilk 10 sırasında yerini almayı başarmış bir markadır. Özellikle çıkardığı C4 serisi ile dünya ya nam salmayı başarmıştır. Son dönemlerde de glutamin ve bcaa kategorilerine de el atan firma zaman ilerledikçe gelişmeye devam etmekte.Bu yazımızda ise bcaa kategorisinde yer alan Cellucor BCAA Cor-Performance incelemeye alacağız.

 

 

 

 

cellucor_bcaa2

1)İçerik Ve Performans 

Cellucor BCAA Cor-Performance 270gr ağırlığına sahiptir yandaki tabloda da göreceğiniz gibi, 1 servis miktarı 9 gram olmakla birlikte toplam servis sayısıda 30’dur. İçeriğinde 1 gram karbonhidrat, 2,5 gram Lösin, 1,25 gram Valin ve İzolösin bulundurmaktadır ekstra olarakta amino asit grubunda yer alan Alaninden 1,6 gram bulunmaktadır. İçerik bakımından oldukça zengin olan Cellucor BCAA Cor-Performance ürünü performans bakımından da azda olsa katkı sağladığını söyleyebiliriz.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Cellucor BCAA Cor-Performance ürününde çoğu BCAA ürünündeki gibi karpuz aroması içermektedir. Tadı bire bir karpuza benzediğini ve özellikle yaz aylarında soğuk sıvılar ile harika olduğunu belirtemeliyiz. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması hem kana karışımda hemde taşınabilirlik bakımından gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikcellucor_bcaa3

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviye

9 gram 1 ölçek ürünü 500ml su ile karıştırarak günde bir kere kullanabilirsiniz.

Orta Seviye

9 gram 1 ölçek ürünü 500ml su ile karıştırarak antrenman öncesi kullanabilirsiniz.

İleri Seviye

9 gram 1 ölçek ürünü 500ml su ile karıştırarak antrenman öncesi ve sonrası kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Cellucor BCAA Cor-Performance ürünü hem içerik hem performans hem kullanım açısından bizi tatmin ettiğini belirtmeliyiz. Özellikle de içerik bakımından çoğu BCAA ürününden önde olduğunu açıkça belli

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir