Ülkemizde en çok C4 pre-workout ürünüyle bilinen Cellucor firması geçtiğimiz günlerde G4 adlı ürün serisini duyurdu. İçerisinde C4, Super HD, P6 ve NO3 Chrome gibi ürünlerin yenilenmiş versiyonlarının olduğu bu seride pek çok ürünün de içerik profilleri yenilenmiş ve güçlendirilmiş gözüküyor.

Örneğin Super HD ürünü artık “özel karışım” formüllerinin miktarını 1’den ikıye çıkarttı ve artık sadece içeriğindeki kafein miktarını açıkça belirtiyor. Tabi ki bu tüketicinin neyi ne kadar kullandığını bilmesi açısından olumlu bir adım değil.

Elbette tüm ürün değişiklikleri böyle ufak tefek olumsuzlukları içermiyor ve nötr diyebileceğimiz değişimler de var. Özellikle Türk kullanıcısını ilgilendirecek bir haber C4 içeriğinin değişim geçirip geçirmemiş olduğu. Ülkemizde de satışı yapılan bu pre-workout’un içerik profilinde de bazı değişiklikler var. Örneğin içeriğindeki Kafein ve Tirozin gibi maddeleri çıkartan ve yerine TeaCor tetramethyluric acid adlı özel patentli karışımı koyan C4 için denemeden bir şey dememiz zor.

İçindeki norvaline maddesinin çıkartılıp Nitrosigine maddesi ile değiştirilmiş olması ile dikkat çeken bir başka ürün ise NO3 Chrome.

Şimdilik Cellucor’dan havadisler böyle gözüküyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Türkiye piyasasını ilgilendirecek ne gibi havadisler göreceğiz bu cepheden. .

Yeni C4 formülasyonu ise aşağıdaki gibi:

c4-yeni-formul

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir