Sizlere daha önce MusclePharm Combat Crunch (Protein Bar) hakkında bilgi vermiştik, bu sefer ise yeni bir lezzet seçeneğinin duyurulduğunu Türkiye’de ilk defa bizden duyuyorsunuz.

Combat Crunch henüz ülkemizde piyasaya sunulmamış olsa da ilgimizi çok fazla çekiyor diyebiliriz. Bunun sebebi ülkemizde çok sayıda protein bar seçeneğinin bulunmaması ve MusclePharm ‘ın genel ürün kalitesinin yüksek olduğunu göz önünde bulundurursak Crunch’ın da bizdeki beklentiyi epey yükseltiyor olması olabilir.

Cinnamon swirl adındaki bu yeni lezzet seçeneği adının üstünde olduğu gibi tarçınlı olacak ve aynı ürünün “chocolate chip cookie dough” (çikolatalı kurabiyeli) and “chocolate peanut butter cup” (çikolatalı fıstık ezmeli) seçeneklerinin yanına eklenecek.

Biz de gözümüz yollarda bu ürünün buralarda piyasaya girmesini bekliyoruz dersek yalan olmaz. Ürün elimize geçer geçmez tanıtımını sizlere en kısa zamanda ulaştıracağız.

O zamana kadar MusclePharm’ın en beğenilen ürünlerinden olan Combat protein tozunu kullanmaya devam edeceğiz gibi gözüküyor (ki kendisi en iyi proteinler listemizde halen ikinci sırada yer almaya devam ediyor)

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir