Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Amerika menşeine sahip ve dünyada vücut geliştirme diyince akla gelen sporculardan olan simeon panda’nın sponsoru olan Dedicated firmasının çıkmarış olduğu Dedicated Fusion Pro protein tozunu ele alacağız.

 1) İçerik Ve Performans

Dedicated Fusion Pro yaklaşık 56 servis sayısında ve 1820 gram kutu ağrılığına sahiptir. İçeriğinde 22 gram protein 1 gram şeker ve 2 gram yağ bulunmaktadır. Özellikle yağsız kas kütlesi isteyen sporcular için tercih edilebilecek bir protein tozu gibi gözüküyor. Tabi ekstra amino asit takviyesi ile daha iyi bir ürün olabilirdi.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Dedicated Fusion Pro tek aroma ile Türkiye pazarında yer almaktadır. Muz aroması bulunan bu ürün tad olarak oldukça iyi olduğunu belirtmeliyiz. Ayrıca kolay çözülmesi de ürünün pozitif yanlarından.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

1 porsiyon (32g) ürünü 400ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Dedicated Fusion Pro protein tozunu kısa bir özet geçmek gerekirse, ürün içerik ve aroma konusunda oldukça iddaalı gözüküyor. Ama içerik bakımından biraz daha ekstralar olması lazımdı diye düşünmekteyiz. Fiyatının uygun olması ise tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir