Bir kaç gün önce supplement ve vücut geliştirme aksesuarları sektöründe gayet yenilikçi sayılabilecek bir Shaker duyuruldu.

Shakerlar bildiğiniz üzere toz halindeki gıda takviyelerinin tüketiminde tozların içeceklerle karıştırılıp tüketilmesine yaramaktalar ve genellikle kişiler bunları yanlarında spor salonlarına götürmekte.

Pek çok fayda sunan shakerların bazı sorunları da yok değil elbette. Kullanımdan sonra yıkanmadıkları takdirde beklediği için koku yapan proteinlerin daha sonra kokusunun çok zor çıkması ve genel anlamda hijyenik kullanımlarının biraz zor olması, shakerların en kötü yanlarından.

Go-Shake, bu duruma bir çare bulmaya çalışıyor ve dünyanın ilk kartondan yapılma, kullan-at supplement karıştırıcısı olarak dikkatimizi çekiyor.

Ürün şu an sadece bir Kickstarter projesinden ibaret, yani piyasaya sürülebilmesi için bu ürüne ilgi duyan insanların maddi destek vermesine muhtaç. Bakalım Go-Shake Kickstarter’da gereken parayı toplayıp üretime geçmeyi başarabilecek mi.

Ürünün tanıtım videosu:

Her ne olursa olsun oldukça yenilikçi ve gerçekten de çoğumuzun yaşadığı bir soruna parmak basması ile piyasaya çıktığı takdirde denemeye değer bir aksesuar Go Shake.

Resmi Kickstarter sayfası

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir