En iyi performans arttırıcı antrenman öncesi supplementler klasmanında gerçekten de diğer pek çok gıda takviyesi grubunda görmediğimiz bir rekabet yaşanıyor.

Diğer bütün en iyi listelerimizde olduğu gibi, en iyi pre-workout ürünleri listemizde de her şeyden önce fiyat performans ve içerik kompozisyonu gibi önemli kriterleri baz alarak sizler için pek çok ürünü inceledik ve aşağıdaki sonuçlara vardık.

İşte sizler için listelediğimiz ve kalite sırasında en tepede olduğunu düşündüğümüz antrenman öncesi performans arttırıcılar!

#1 – MusclePharm Assault

MusclePharm yenilenmiş formüllü Assault ile pre-workout ürünler klasmanında da oldukça başarılı bir ürün ortaya koymayı başarıyor ve listemize az farkla 1. sıradan giriyor.

Neden 2. sırada?

Oldukça başarılı içerik formülasyonu, gayet başarılı lezzeti ve oldukça dikkat çeken performansı ile, mükemmel olmasa da şu ana kadar incelediğimiz en iyi antrenman öncesi performans arttırıcılardan. Daha fazla bilgi ve yorum tabi ki aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz incelememizde!

Detaylı incelememizi okuyun!

satinal

#2 – BSN N.O. Xplode 2.0

BSN iyi bildiğimiz firma ve söz konusu pre-workout supplementler olduğunda, N.O. Xplode hepimizin bildiği bir ürün. Yenilenmiş formülü ile Xplode 2.0 burun farkıyla da olsa antrenman öncesi ürünlerde listeye ikinci sıradan giriyor.

Neden 1. sırada?

Aslında kıl payı ikinci sırayı kaptığını belirtebiliriz bu ürünün ama başlıca sebebi olarak kendini ispat etmiş bir ürün olması ve yüksek bulunabilirlik oranı ve sağladığı gayet başarılı fiyat performans oranı ile listeye bu sıradan girdiğini söyleyebiliriz. Detaylı yorumlarımızı okumanızı tavsiye ederiz!

Detaylı incelememizi okuyun!

bsn-noxplode-20

satinal

#3 – NutreX Hemo Rage

Nutrex firmasının adını okurlarımıza Hemo Rage antrenman öncesi performans arttırıcı ürünü ile ilk defa duyurduk ama bu ürünün başarısını eğer diğer ürünlerde gösterebiliyorsa, Nutrex daha adından çokça söz ettirecektir sayfalarımızda.

Neden 3. sırada?

En iyi Pre-Workout supplementler listemiz aslında en büyük rekabete ve en çekişmeli sıralamaya sahip listelerimizden biri ve Nutrex Hemo Rage, pek çok diğer rakip üründe bulunmayan özel içeriği sayesinde bu listeye 3. sıradan da olsa girmeyi başarıyor.

Detaylı incelememizi okuyun!

nutrex-hemo-rage

#4 – MuscleTech Nano Vapor

MuscleTech Nano Vapor, belki MuscleTech firmasının en iyi ürünü değil ama yine de en iyi pre-workout supplementler listemizde kendine yer buluyor çünkü…

Neden 4. sırada?

Fiyat performans oranı gayet yüksek kaliteli ve etkili bir içeriğe sahip. Evet belki mükemmel değil ama yine de çok iyi. Eğer bu ürünün içeriğini ve hakkındaki yorumlarımızı merak ediyorsanız detaylı incelememizi okuyun!

Detaylı incelememizi okuyun!

muscletech-nano-vapor

#5 – bpi Sports – 1.M.R

bpi Sports kendini ve ürünlerini oldukça üst seviye sporculara pazarlayan bir firma peki öyleyse neden 1.M.R pre-workout ürünü, en iyiler listemizde gerilerde kalıyor?

Neden 5. sırada?

Aslında bunun sebebi çok karmaşık değil, ürünün ülkemizde bulunabilirliğinde bir miktar sıkıntı var ve şu bir gerçek ki, antrenman öncesi performans arttırıcı ürünler segmenti çok rekabetçi ve pek çok açıdan bakarsak, 1.M.R rakiplerinden bir miktar geride kalıyor. Yine de detaylı incelememizi okuyup kendiniz fikir edinmenizi tercih ederiz!

bpi-sports-1mr

Detaylı incelememizi okuyun!

4 Yorum

 1. Oğuzhan
  08/02/2014 at 12:06 — Cevapla

  Hocam neden Grenade 50 calibre yi atladınız ? içerik bakımından çok çok iyi bir pre-workout :)

 2. mustafa
  05/06/2014 at 00:21 — Cevapla

  Musclepharm 1 .sıraya koymussunuz da etkı olarak Bsn xplode daha etkılı kullandım her ikisini de hem 1080 gr nereye 60 porsiyon diğeri 435 gr 30 porsiyon . 110 tl ona vericegime 130a bsn alırım

 3. Ahmet Kuşar
  11/12/2014 at 15:49 — Cevapla

  Araştırma yaparken sitenize denk geldim.
  Güzel ürünleri vermişsiniz.
  Bana göre en iyi nano vapor ama başka bir ürün denemek istiyorum şu sıralarda.
  Sürekli aynı ürün kullanılınca etkisi azalıyor gibi geliyor.

 4. Çınar Bulut
  02/01/2015 at 19:10 — Cevapla

  Sizin 3. sıraya koyduğunuz MuscleTech Nano Vapor’ı kullanıyordum ve gayet memnundum. Fakat BSN N.O. Xplode 2.0’yi kullanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine değişiklik yapıp onu denemek istedim. Aldığım sonucun daha verimli olduğunu farkettim. Bana sorarsanız ilk sıraya BSN N.O. Xplode 2.0 yerleşmeli.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir