En iyi performans arttırıcı antrenman öncesi supplementler klasmanında gerçekten de diğer pek çok gıda takviyesi grubunda görmediğimiz bir rekabet yaşanıyor.

Diğer bütün en iyi listelerimizde olduğu gibi, en iyi pre-workout ürünleri listemizde de her şeyden önce fiyat performans ve içerik kompozisyonu gibi önemli kriterleri baz alarak sizler için pek çok ürünü inceledik ve aşağıdaki sonuçlara vardık.

İşte sizler için listelediğimiz ve kalite sırasında en tepede olduğunu düşündüğümüz antrenman öncesi performans arttırıcılar!

#1 – Xpro Noxpro Pre-Workout 300 Gr

Üretimi Almanya da yapılan Xpro Nutrition marka ürünlerden XPRO NoxPro Pre-Workout ürününü listemizde 1. sırada yer alıyor.. Xpro Nutrition ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir üründür ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur.

Neden 1. sırada?

Antrenman öncesi pre-workout ürünü olan “XPRO NoxPro” hangisupplement.com’un incelemesinden başarılı bir şekilde geçtiğini belirtmek isterim hem fiyat konusunda hemde içerik bakımından gayet iyi bir ürün olduğu ortada nelerin ürün için artı anlam ifade ettiğini dikkat çeken özelliklerinde bulabilirsiniz.

Xpro Noxpro Pre-Workout 300 Gr  – Detaylı Bilgi

#2 – Grenade 50 Calibre Pre-Workout 

İngiltere kökenli bir firma olan grenade, Genelde askeri tasarımları ve ürünlere verdikleri askeri terimler ile karşımızda çıkmaktadır. Grenada 50 calibre preworkout şuan da genel olarak en iyi performans artırıcı ürünlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır ve listemizde 2. sırayı kendisine vermekteyiz.

Neden 2. sırada?

Özellikle içeriği bakımından diğer ürünlere nazaran çok kaliteli ve yüksek doz’da eğer ki içeriği size çok fazla geliyorsa yarım servis olarak kullanmanız bile size yarar sağlayacaktır. Eğer ki fiyata bakmaksınız bir preworkout ürünü arıyorsanız deneminizi tavsiye ederiz.

Grenade 50 calibre Pre-Workout – Detaylı Bilgi

#3 – Musclepharm Assault Sport 360 Gr

MusclePharm Assault, pre-workout supplementler deyince ülkemizde de ilk akla ürünlerden bir tanesi. Ülkemiz piyasasında çok uzun zamandır bulunmasa da, gösterdiği performans ile MusclePharm firmasının en bilinen ürünlerinden biri olmayı kısa sürede başarmıştır. Listemizde 3. sırada yer almaktadır.

Neden 3. sırada?

Oldukça başarılı içerik formülasyonu, gayet başarılı lezzeti ve oldukça dikkat çeken performansı ile, mükemmel olmasa da listemizde 3. sırada yer almayı hakediyor.

Musclepharm Assault Sport 360 Gr – Detaylı Bilgi

4 Yorum

 1. Oğuzhan
  08/02/2014 at 12:06 — Cevapla

  Hocam neden Grenade 50 calibre yi atladınız ? içerik bakımından çok çok iyi bir pre-workout :)

 2. mustafa
  05/06/2014 at 00:21 — Cevapla

  Musclepharm 1 .sıraya koymussunuz da etkı olarak Bsn xplode daha etkılı kullandım her ikisini de hem 1080 gr nereye 60 porsiyon diğeri 435 gr 30 porsiyon . 110 tl ona vericegime 130a bsn alırım

 3. Ahmet Kuşar
  11/12/2014 at 15:49 — Cevapla

  Araştırma yaparken sitenize denk geldim.
  Güzel ürünleri vermişsiniz.
  Bana göre en iyi nano vapor ama başka bir ürün denemek istiyorum şu sıralarda.
  Sürekli aynı ürün kullanılınca etkisi azalıyor gibi geliyor.

 4. Çınar Bulut
  02/01/2015 at 19:10 — Cevapla

  Sizin 3. sıraya koyduğunuz MuscleTech Nano Vapor’ı kullanıyordum ve gayet memnundum. Fakat BSN N.O. Xplode 2.0’yi kullanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine değişiklik yapıp onu denemek istedim. Aldığım sonucun daha verimli olduğunu farkettim. Bana sorarsanız ilk sıraya BSN N.O. Xplode 2.0 yerleşmeli.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir