BCAA ürünlerinin hemen hemen hepsi içerik olarak aşağı yukarı birbirlerine eşdeğerde olsa da, yine de kendi aralarında fark yaratan özellikleri olabiliyor.

hangisupplement.com olarak biz sizler için bu sayfada En iyi BCAA supplementlerini inceledik ve aşağıdaki sonuca vardık.

Fiyat / Performans – Lezzet – Bulunulabilirlik ve Kullanım kolaylığı gibi bir takım özellikleri göz önünde bulundurarak yaptığımız incelemenin sonucunda ortaya çıkan listeyi aşağıda görebilirsiniz!

Bu liste halen yapım aşamasındadır ve detaylı incelemeler sona erdikten sonraki halinde, sıralama değişebilir!

#1 – Scivation Xtend

Scivation firmasının sancak gemisi ürünü olan Xtend dışında aslında ülkemizde pek de bilinen bir marka olmamasına rağmen, Xtend ülkemizde oldukça iyi satış rakamlarına ve müşteri memnuniyetine ulaşmış durumda.

Neden 1. sırada?

Her şeyden önce lezzeti ve sunduğu performans Xtend ‘i en iyi BCAA listemizde en yukarıya taşımaya yetiyor. Bunun yanısıra fiyatı da piyasadaki pek çok üründen uygun.

Scivation Xtend Detaylı İnceleme!

 

scivation-xtend-bcaa-inceleme

satinal

#2 – BSN Amino X

BSN ‘in bir başka başarılı ürünü Amino X ülkemiz piyasasında da bulabileceğiniz oldukça başarılı bir intra-workout (yani antrenman esnasında kullanılan) ürün. BCAA klasmanında en iyiler arasında yer almayı hak ediyor çünkü…

Neden 2. sırada?

BSN oldukça güvenilir bir firma ve her ne kadar Amino X ‘in içerisinde tam olarak hangi BCAA ‘dan ne kadar mevcut üretici firma tarafından belirtilmemiş olsa da, bizim yaptığımız inceleme ve kullanıcı yorumları göz önünde bulundurularak ve eşsiz lezzeti ve uygun fiyatıyla listemizin neredeyse en yukarısına yerleşmeyi başarıyor!

BSN Amino X incelememizin devamını okuyun!

bsn-amino-x-bcaa-inceleme

#3 – Optimum Nutrition – BCAA 5000 Powder

Optimum Nutrition bizim de çok sevdiğimiz bir supplement üreticisi firma çünkü neredeyse tüm ürünleri çok yüksek standartlarda kaliteli. BCAA ürünü BCAA 5000 Powder da bu konuda bir istisna değil.

Neden 3. sırada?

Fiyatı ve performansı başarılı olsa da genelde kullananlar lezzetinden şikayetçi ve biz de bunu teyit ediyoruz. Fakat yine de “piyasadaki en güvenilen markalardan birini tercih edeyim”diyenlerin gözü kapalı satın alabilecekleri bir intra-workout supplementi.

Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder Detaylı İncelemesi

 

optimum-nutrition-bcaa-5000-inceleme

satinal

#4 – Animal Nitro

Animal , Universal Nutrition firmasının sahibi olduğu bir supplement serisi ve dünyada olduğu gibi ülkemizde de en bilinen ürünü Animal Pak multivitamini. Ama Animal serisi sadece bu üründen ibaret değil ve Nitro ‘da oldukça başarılı bir supplement.

Neden 4. sırada?

Fiyatının fiyatı pahalı olması listeye sonlardan girmesinin en büyük sebebi, ama para harcamaktan çekinmeyen okurlarımız için, bu supplementin içerisinde BCAA ‘lara ek olarak diğer amino asitlerin ve B6 vitamini olması tercih sebebi olabilir.

Detaylı İnceleme – Animal Nitro

 

 

animal-nitro-bcaa-inceleme

satinal

2 Yorum

 1. Murat Karakış
  02/01/2015 at 19:24 — Cevapla

  Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Kesinlikle çok yararlı paylaşımlarda bulunuyorsunuz.
  Ben Optimum Nutrition – BCAA 5000 Powder kullanıyorum. Üreticisi kendini yeterince kanıtlamış bir firma. Fiyat olarak diğer tanıtımlara nazaran daha uygun. Tek zayıf yanı tadı olarak nitelendirilebilir. Onunda etkisini çok fazla hissetmeyeceğiniz için ekonomik olarak iyisine karar vermek isteyenlere tavsiyem Optimum Nutrition – BCAA 5000 Powder kullanmanızdır.

 2. Ali bilgin
  12/03/2015 at 20:59 — Cevapla

  Bulsak alıcaz optimum nutrition bcaa 5000 powder
  Altından daha kıymetli yok satıyor

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir