hangisupplement.com olarak biz sizler için bu sayfada en iyi bcaa ürünlerini inceledik ve aşağıdaki sonuca vardık.

Fiyat / Performans – Lezzet – Bulunulabilirlik ve Kullanım kolaylığı gibi bir takım özellikleri göz önünde bulundurarak yaptığımız incelemenin sonucunda ortaya çıkan listeyi aşağıda görebilirsiniz!

#1 – Xpro Nutrition BCAA

Listemizin 1. sırasında yer alan Xpro BCAA ürünü son zamanların en iyi çıkış gösteren ürünü olarak yer alıyor. Yakamoz Sporcu Gıdalarına ait olan Xpro BCAA ürünü piyasaya sert bir giriş yaptı. Çok kısa sürede bir çok markanın önüne geçip müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak geniş kitleler tarafından tercih edilen bir ürün olarak piyasada yerini aldı. Görünen o ki bu başarısını devam ettirecek gibi duruyor.

Neden 1. sırada?

Öncelikle Xpro BCAA lezzet olarak tüketicilerden tam puan alıyor. Ayrıca sunduğu performans ve cazip fiyat seçeneği, piyasada bulunabilirliği ile gerçekten listemizde 1. sırada olmayı hakediyor.

Xpro BCAA Detaylı İnceleme!

#2 – Ultimate Nutrition BCAA

Listemizin 2. sırasında Ultimate Nutrition BCAA yer almakta. Ultimate Nutrition dünya üzerindeki en eski supplement üreticilerinden biri. BCAA ürüleride yine kendi çizgisine yakışır niteliktedir.

Neden 2. sırada?

Ürünün içeriği fiyat bakımından gayet iyi. Olumsuz yanına bakacak olursak ürünü kullanan biri olarak ürünü shakera koyduktan sonra biraz karıştırmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bu da ürün içeriğine önem veren bir sporcu için sorun olmayacaktır.

Ultimate Nutrition BCAA incelememizin devamını okuyun!

#3 – Weider BCAA

Dünyada en çok tanınan markalardan biri olan Weider firmasının ürettiği premium bcaa powder ürünü toz form sayesinde hızlı bir emilime sahiptir. Bunun yanında Weider Premium BCAA sporcuların günlük bcaa ve amino asit ihtiyacının büyük bir kısmını karşıladığını söyleyebiliriz.

Neden 3. sırada?

Weider BCAA içerik bakımından iyi bir ürün. Bu ürün tat olarak istenilen memnuniyeti her ne kadar vermese de kalite bakımından son derece iyi bir ürün. Bu sebeple en iyiler listemizde kendisine 3. sırada yer bulmuştur.

Weider BCAA Detaylı İncelemesi

#4 – Xtend BCAA

Scivation firmasının temelleri çok eskilere dayanmıyor ve aslında gayet yeni bir firma olduğunu söyleyebiliriz. 2004 yılında kurulan Amerikan asıllı bu firmanın sesi, 2007 yılında Xtend adlı ürününün piyasaya çıkmasıyla duyulmaya başladı.
Firmanın kendini tanıtma şekli ise rakiplerinden oldukça farklı; “biz ürünlerimizde ne çok gizli maddeler kullanıyoruz ne de çok eski bir tarihimiz var, biz işimizi bilimsel olarak ve ciddiyetle yapıyoruz”.

Neden 4. sırada?

Her şeyden önce lezzeti ve sunduğu performans Xtend ‘i en iyi BCAA listemize alıyor ancak üst sıralarda olmamasının nedeni fiyat pahalılığı diyebiliriz. Yakın gramajda farklı bcaa ları incelediğimizde aynı değerlerde daha uygun fiyatta ürünler bulabiliyoruz.

Scivation Xtend BCAA Detaylı İnceleme

#5 – Optimum Nutrition BCAA

Optimum Nutrition hayatında supplement kullanmış hemen hemen herkesin, özellikle de ülkemizde yakınlarından en az bir kere geçmiş olduğu bir firma ve BCAA ürünleri de genel çizgilerine yakışır şekilde, en iyiler listemizde yer bulmayı başarıyor..

Neden 5. sırada?

Optimum Nutrition  BCAA şüphesiz ki kaliteli bir ürün ancak sporcu ihtiyaçları artık saf ve sadece bcaa içerikli ürünlerden çıkmaya başladı. Sporcular seçimlerini ya aromalı yada içeriğinde glutamin gibi amino asitlerin olduğu ürünleri tercih etmekte.

Optimum Nutrition BCAA Detaylı İnceleme

2 Yorum

 1. Murat Karakış
  02/01/2015 at 19:24 — Cevapla

  Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Kesinlikle çok yararlı paylaşımlarda bulunuyorsunuz.
  Ben Optimum Nutrition – BCAA 5000 Powder kullanıyorum. Üreticisi kendini yeterince kanıtlamış bir firma. Fiyat olarak diğer tanıtımlara nazaran daha uygun. Tek zayıf yanı tadı olarak nitelendirilebilir. Onunda etkisini çok fazla hissetmeyeceğiniz için ekonomik olarak iyisine karar vermek isteyenlere tavsiyem Optimum Nutrition – BCAA 5000 Powder kullanmanızdır.

 2. Ali bilgin
  12/03/2015 at 20:59 — Cevapla

  Bulsak alıcaz optimum nutrition bcaa 5000 powder
  Altından daha kıymetli yok satıyor

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir