Yağ yakmak ve forma girmek, sağlıklı yaşamak ve güzel gözükmek isteyen herkesin ulaşmayı arzu ettiği hedeflerden sadece biri. L-Carnitine supplementleri size bu konuda yardımcı olabilir fakat sadece en iyilerini kullanırsanız.

En iyi L-Carnitine ürünleri listemizde, sizler için pek çok farklı supplement arasından gerek fiyat performans, gerek içerik, gerek ise marka güvenilirliği açısından satın almanıza değecek en etkili karnitin çeşitlerini listeledik.

Bu listeyi ortaya çıkartırken, önemli olan faktörlerden en önemlisi tabi ki her zamanki gibi fiyat-performans oldu ama bunun yanı sıra farklı sebeplerden ötürü bazı supplementler diğerlerine göre üstünlük sağlayabildiler.

İşte detaylı en iyi ve en etkili l-karnitin ürünleri listemiz:

#5 – Twinlab L-Carnitine Fuel 110 (473 ML)

Twinlab’ın L-Carnitine Fuel ürünü, servis başına 1100mg karnitin içeriği ile hem oldukça yeterli miktarda karnitini kullanıcısına sunuyor hem de uygun fiyatı ve güvenilir bir firmanın ürünü olmasıyla ön plana çıkıyor.

Kimler tercih etmeli?: Uygun fiyata saf L-carnitine içerikli bir sıvı ürün arayanlar.

twinlab-l-carnitine-fuel

#4 – Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML

Hardline firması özellikle bu tür ürünlerde fiyat – performans oranının yüksek olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu üründe ise ön plana çıkan bir başka özellik, servis başına 2000mg l-carnitine içermesi. Ayrıca içeriğinde Taurin bulunması (her ne kadar taurin zannedildiğinin aksine ekstra enerji artışı vermese de) bazı tüketiciler için avantaj olabilir. Özellikle de taurine maddesinin anti-diabetik özelliklere sahip olduğunu düşünürsek.

Kimler tercih etmeli?: Kullanacağım L-Carnitine ürünü hem uygun fiyatlı hem de yüksek miktarda karnitin içeriyor olsun, hem de içeriğinde Taurin olsun isteyenler.

hardline-l-karnitin

#3 – Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine

Bu ürünün avantajı ve en iyi sıvı l-carnitine listemizde yer almasının sebebi, hem çok yoğun miktarda l-karnitin içermesi hem de bunun yanı sıra B12 ve kafein içeriği ile antrenman öncesi enerji verici ve performans artırıcı olarak da kullanılabilmesi. Ayrıca fiyatının da uygun sayılabileceği göz önünde bulundurulursa, gayet ideal bir ürün izlenimi veriyor. Bir başka avantajı, tek kullanımlık şişelerde satılması ve ülkemizde 4 farklı lezzet seçeneğinde bulunması

Kimler tercih etmeli?: En iyi L-Carnitine ürünlerinden birini kullanmak istiyorum fakat hem çok para vermeyeyim hem de içeriği kafein ve B12 ile zenginleştirilmiş olsun diyenler.

stacker_2-zero-shot

#2 – MusclePharm Carnitine Core Liquid

Karnitin maddesinin tek başına bir yağ yakıcı olarak performansını yetersiz bulanlar, MusclePharm Carnitine Core Liquid içeriğinde bulunan kompleks tipteki karnitin türlerini denemek isteyebilirler. Üstüne üstlük ahududu ketonları içeren bu ürün, bu alanda bu maddeyi içeren belki de tek supplement olma özelliğini taşıyor. Kompleks içeriğiyle göz dolduran ve en iyi L-carnitine supplementleri listemizde yer almayı başaran bu ürün, aynı zamanda bu kadar yüksek not almasının sebebi çok uygun fiyata sahip olması.

Kimler tercih etmeli?: “Kompleks L-Carnitine ürünleri arasında en iyilerinden birini kullanmak istiyorum” diyenler

musclepharm-carnitine-core-liquid-459ml

#1 – Universal Carnitech (473 ML)

Söz konusu hedef yağ yakmak olunca, akla ilk gelen üreticilerden biri olmasa da, Universal firması yılların tecrübesi, vücut geliştirme/güç sporları dünyasında oldukça sağlam bir geçmişe sahip olmasıyla ve her daim kaliteli ürünleri ile göz dolduruyor.

Universal Carnitech de bu ürünlerden bir tanesi. Servis başına 1300mg L-carnitine gayet iyi ve ürünün içeriğindeki L-Tirozin, Kafein ve İnositol gibi maddeler sayesinde performans artırıcı özelliğe de sahip.

Kimler tercih etmeli?: “Supplement dünyasındaki en iyi firmalardan bir tanesinin ürettiği ürünü kullanayım hem de enerji artırıcı içeriği de olsun” diyenler tercih edebilir.

universal-carnitech-473ml

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir