Konu yağ yakıcılar ve kilo verdirici supplementler olduğu zaman, gerçekten hem değerlendirme yapmak çok zor hem de bu değerlendirmeleri bir sıralamaya sokmak güç. En nihayetinde gerçekten etkisini gösterebilmeleri için yağ yakıcıların sadece doğru kullanılmaları yeterli olmuyor. Aynı zamanda çok iyi idman yaparak ve çok doğru şekilde beslenip, diyete dikkat göstermek gerekiyor. Yoksa dünyanın en iyi yağ yakıcısını da kullansanız, gerçekten etkili olup olmadığını anlamanız mümkün değil.

Bütün bunlara rağmen, biz gerek içerik gerek fiyat performans gibi önemli kriterleri göz önünde bulundurarak, diğer bütün supplement gruplarında yaptığımız gibi sizler için en iyi yağ yakıcıları seçtik. Ürünlerin detaylı incelemelerini de okumanızı tavsiye ederiz!

Eğer yağ yakıcılar / kilo verdirici supplementler hakkında bir fikriniz yok ise ve ne işe yaradıklarını merak ediyorsanız, konu hakkındaki yazı dizimizi okumanızı tavsiye ederiz!

 

Bu liste henüz son halini almamıştır! Yeni ürünler incelendiği zaman sıralama veya puanlandırma değişebilir![/box]

#1 –XPRO L-CARNİTİNE SHOT 6000MG

 

Ülkemize çok iyi giriş yapan bir firma olan Xpro Nutrition, Almanya da üretimini devam ettirmektedir. Özellikle ürünlerinde kullandığı ham madde ve zenginle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Xpro, Xpro L-Carnitine Shot 6000mg ürünü ile karşımıza çıkıyor ve listemizde 1. sırada yer alıyor.

Neden 1. sırada?

Sizde L- Karnitin almayı düşünüyor ve karar veremiyorsanız. Birazda araştırma yaparak şuan Türkiye deki en iyi L-Karnitin olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanında bu kadar iyi içeriğe sahip iken birde fiyatının iyi oluşu kullanıcılar için çok önemli bir avantaj olduğunu belirtmeliyiz.

XPRO L-CARNİTİNE SHOT 6000MG DETAYLI İNCELEME

#2 –MUSCLETECH HYDROXCUT HARDCORE NEXT GEN 110 KAPSÜL

 

MuscleTech ‘in Hydroxycut serisi ülkemizde de oldukça tanınan, bilinen ve sevilen bir yağ yakıcı. Gayet kaliteli bir ürün olan Hydroxycut neden ancak 2. sıraya yerleşebiliyor?

Neden 2. sırada?

Bu yağ yaktırıcı üçüncü sırada çünkü içerik olarak tepedeki rakiplerinin bir miktar gerisinde kalıyor, yine de güvenilir bir firmanın güvenilir bir ürünü ve özellikle ilk defa bu tarz bir ürün kullanacaklar için tercih edilebileceğinden, en iyi yağ yakıcılar listemizde kendine 2. sıradan bir yer ediniyor.

MUSCLETECH HYDROXCUT HARDCORE NEXT GEN 110 KAPSÜL DETAYLI İNCELEME

#3 –STACKER 2 ZERO SHOT 60 ML 3000MG L-CARNİTİNE

 

Genel itibariyle diyet üzerine ürün üretiminde bulunan stacker 2 markası bu sefer karşımıza Zero shot 60 ml ürünüyle çıkıyor. Bu ürün en iyiler listemizde yer alıyor. Neden mi?

Neden 3. sırada?

Genel itibari ile içerik bakımından ve sunduğu aromalar ile gerçekten iyi bir olmasına rağmen fiyat ve içerik bakımından daha iyi ürünler bulunduğundan kendisine listemizde 3. sıra da yer veriyoruz.

STACKER 2 ZERO SHOT 60 ML 3000MG L-CARNİTİNE DETAYLI İNCELEME

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir