Konu yağ yakıcılar ve kilo verdirici supplementler olduğu zaman, gerçekten hem değerlendirme yapmak çok zor hem de bu değerlendirmeleri bir sıralamaya sokmak güç. En nihayetinde gerçekten etkisini gösterebilmeleri için yağ yakıcıların sadece doğru kullanılmaları yeterli olmuyor. Aynı zamanda çok iyi idman yaparak ve çok doğru şekilde beslenip, diyete dikkat göstermek gerekiyor. Yoksa dünyanın en iyi yağ yakıcısını da kullansanız, gerçekten etkili olup olmadığını anlamanız mümkün değil.

Bütün bunlara rağmen, biz gerek içerik gerek fiyat performans gibi önemli kriterleri göz önünde bulundurarak, diğer bütün supplement gruplarında yaptığımız gibi sizler için en iyi yağ yakıcıları seçtik. Ürünlerin detaylı incelemelerini de okumanızı tavsiye ederiz!

Eğer yağ yakıcılar / kilo verdirici supplementler hakkında bir fikriniz yok ise ve ne işe yaradıklarını merak ediyorsanız, konu hakkındaki yazı dizimizi okumanızı tavsiye ederiz!

 

[box type=”info” ]Bu liste henüz son halini almamıştır! Yeni ürünler incelendiği zaman sıralama veya puanlandırma değişebilir![/box]

#1 – Grenade Thermo Detonator

Grenade firmasının ilk defa bir ürününü inceliyor olmamıza rağmen, Thermo Detonator ‘ın bizi oldukça etkilediğini belirtmeliyiz. Burun farkıyla da olsa şimdilik en iyi kilo verdirici listemizde ilk sırayı kapıyor.

Neden 1. sırada?

Aslında bizim için de seçim yapması oldukça zor bir supplement grubu yağ yaktırıcılar, fakat Grenade gerek içeriğindeki etken maddelerin oranı ve zenginliği gerek ise aynı değerdeki rakiplerine bir miktar fiyat performans oranı farkı atmasıyla, listemizde şimdilik 1. sırayı kapıyor.

Grenade Thermo Detonator – Detaylı inceleme

grenade-thermo-detonator-yag-yaktirici

#2 – Animal Cuts

Animal firması, diğer pek çok supplement grubunun “en iyi” listesinde olduğu gibi, bu klasmanda da bir şekilde Cuts ürünü ile kendine yer bulmayı başarıyor.

Neden 2. sırada?

Oldukça başarılı bir içerik formülasyonu ve yılların getirdiği üretim tecrübesi birleştiğinde, Animal Cuts en iyi yağ yakıcı/termojenik ürünler listemizde zirveyi oldukça zorluyor fiyatının bir miktar pahalı olmasından ötürü ancak 2. sıraya yerleşebiliyor. Siz yine de detaylı incelememizi okumadan geçmeyin, belki bu ürünü 1. sıradaki rakibinden daha çok beğenirsiniz, en nihayetinde aralarında çok fazla performans farkı olduğunu söylemek zor.

Animal Cuts – Detaylı İnceleme

animal-cuts-yag-yaktirici

#3 – MuscleTech Hydroxycut Hardcore Pro

MuscleTech ‘in Hydroxycut serisi ülkemizde de oldukça tanınan, bilinen ve sevilen bir yağ yakıcı. Gayet kaliteli bir ürün olan Hydroxycut neden ancak 3. sıraya yerleşebiliyor?

Neden 3. sırada?

Bu yağ yaktırıcı üçüncü sırada çünkü içerik olarak tepedeki rakiplerinin bir miktar gerisinde kalıyor, yine de güvenilir bir firmanın güvenilir bir ürünü ve özellikle ilk defa bu tarz bir ürün kullanacaklar için tercih edilebileceğinden, en iyi yağ yakıcılar listemizde kendine 3. sıradan bir yer ediniyor.

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Pro – Detaylı İnceleme

muscletech-hydroxycut-yag-yaktirici

#4 – Hardline Burner

Hardline, ülkemizin en bilinen yerli üretim supplement firması ve dünya çapındaki devler ile rekabet etmeye ciddi anlamda hazırlık yapıyor gibi gözüküyor, gerek ürün çeşitliliği gerek ise yaptığı tanıtımlar ile. “Burner” adlı ürünü (ki bir yağ yakıcı için belki de biraz fazla bariz bir isim…) ile ilk defa bir supplementini incelediğimiz bu marka, en iyiler listemize giriyor.

Neden 4. sırada?

Hardline Burner ‘ın bu listeye girebilmesindeki tek sebep, oldukça iyi bir fiyat / performans oranına sahip olması. Her ne kadar dünya devi markaların termojenik ürünleri değerlendirildiğinde içerik açısından geride kalsa da, bu ürünü zenginleştirilmiş bir L-Carnitine ürünü olarak değerlendirseniz, özellikle yeni başlayanlar için oldukça tercih edilesi bir gıda takviyesi olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla bilgi için kesinlikle detaylı yorumumuzu okumalısınız!

Hardline Burner – Detaylı Yorum

hardline-burner-yag-yaktirici

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir