fuel_one_bcaa_armor1Evet, arkadaşlar bize en çok gelen sorulardan biri olan Fuel One BCAA Armor ürünü bugün inceleme yazımıza almaya karar verdik. Sizler için önem arz eden tüm detayları incelememize dâhil edeceğiz.

BCAA Armor 1 servisinde 5000 mg BCAA amino asit içermektedir. En büyük farkı 8:1:1 oranında lösin içermesidir. Bildiğiniz üzere lösin amino asidi protein sentezini tetikleyen en önemli amino asit çeşitlerinden bir tanesidir. Bu yüzden yeni kas gelişimi için olmazsa olmazdır.

1)İçerik Ve Performansfuel_one_bcaa_armor12

Fuel One BCAA Armor 8:1:1 oranında lösin içermektedir. Bazı arkadaşlarımız 8:1:1 anlamamış olabilir birkaç cümle sonra onuda açıklayacağız. Toz formda bulunan bu ürün 30 servis sayısına sahiptir. Hafta da 5 gün spora giden bir sporcu için 1,5 aya yakın bir kullanım demektir. BCAA miktarlarına bakacak olursak 4 gram Lösin, 0,5 gram İzolösin, 0,5 gram Valin, toplamda ise 5 gram BCAA içermektedir. 8:1:1 oranı ise Lösin, İzolösin ve Valinden gelmektedir. Baştaki 8 Lösinin diğer iki BCAA yapı taşından 8 kat daha fazla olduğunu anlatmaktadır. Bunların yanında içeriğinde 1 gram Taurin bulunmaktadır. Taurin maddesi tüm enerji içeceklerinde bulunan bir maddedir dinç olmanızı sağlar. Ek olarakta Yeşil çay yaprak ekstrası içeren ürün yağ yakımına da katkıda bulunur.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Fuel One BCAA Armor ürünü pek fazla duymadınız bir aroma içermektedir. Aromanın adı turunçgildir. İsmindendi anlaşılacağı gibi turuncu meyvelerden oluşmaktadır bir bakıma ise karışık meyveli diyebiliriz.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikfuel_one_bcaa_armor122

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviye

1 servis ürünü (1 ölçek) 500 ml soğuk su ile karıştırarak antrenmandan önce tüketiniz. Günlük 2 servis kullanımını aşmayınız.

İleri Seviye

1 servis ürünü (1 ölçek) 500 ml soğuk su ile karıştırarak antrenmandan önce tüketiniz. Yatmadan önce de ekstra olarak tüketebilirsiniz. Günlük 3 servis kullanımını aşmayınız.

İnceleme Özeti

Belki de en detaylı BCAA incelemesi olan bu yazımızda Fuel Ona BCAA Armor ürününü A’dan Z’ye ele aldık. Özet olarak geçmek gerekirse ürün içerik bakımından ve lezzet bakımından oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir