2001 yılından günümüze denk gıda takviyesi pazarında yerini korumayı başaran Gaspari markası, yeni ürünler geliştirmeye günümüzde de devam etmektedir.  Firmanın kurucu ve eski bir sporcu olan Rich Gaspari, her açıklamasında markasının kaliteli ve güvenli olduğundan bahsetmektedir. Bu kadar uzun sürenin başarısıda bu olsa gerek. Marka hakkındaki bu kadar bilgiden sonra, Gaspari Amino Max 8000  incelemesine geçebiliriz. Ürün komlepks amino asittir.

1) İçerik Ve Performans

Gaspari Amino Max 8000 ürünü toplamda 350 tabletten oluşmaktadır. Servis sayısı ise 4’tür. Sağ tarafta görüldüğü gibi 88 servis sayısına sahiptir. Buda haftada 5 gün spor yapan bir sporcu için yaklaşık 4 ay kullanım süresi sunmaktadır. Buda ürünün artı bir yönü.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Gaspari Amino Max 8000 ürünü kullanım açısından oldukça uygundur. Tablet formda olması hem tükettim hemde kullanış şekli bakımından oldukça kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

gaspari amino max 8000 gr

Kullanım Tavsiyesi

Günde 4 tableti 250 ml su ile birlikte alabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Marka bakımından oldukça güvenilir olan gaspari, çıkarmış olduğu Gaspari Amino Max 8000 ürünü ile bir kere daha kalitesini orataya koyduğunu düşünüyorum. Özellikle fiyat performans bakımından amino asit ürünü almayı düşünenlere şiddetle tavsiye etmekteyim.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir