gaspari_bcaa_60002001 yılından günümüze kadar üretimini sürdüren Gaspari firması, özellikle IntraPro, SuperPumb250, Amino Maxx 8000  ürünleriyle ülkemizde oldukça ilgi görmüştür. Firma her zaman kaliteden ve güvenirlikten ödün vermemeye çalışmıştır. Bu yazımızda ise firmanın piyasaya sunduğu Gaspari BCAA 6000 incelemeye aldık bakalım inceleme sonunda ne gibi artılar eksiler olacak?

 

 

1)İçerik Ve Performansgaspari_bcaa_60002

Gaspari BCAA toplamda 180 tablet içermektedir. Bir servis miktarı ise 6 tabletten oluşmaktadır. 6 tablette göre içerik kısmını göz atacak olursak içeriğinde 4 gram Lösin, 1’rer gram İzalösin ve Valin içermektedir. Toplam BCAA miktarı ise 6 gram’dır. BCAA ürünü olarak pazara sunulan Gaspari BCAA 6000 bu üç amino asittin haricinde  3 mg B6 Vitamini içermektedir. Bu vitaminin yararları saymakla bitmez ama üstün körü birkaç tane söylemek gerekirse; Mutluluk hormonu salgılar, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kalbi korur.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Tablet formda bulunan Gaspari BCAA 6000 maalesef ki herhangi bir aroma içermemektedir. Her ne kadar eksik bir yön gibi gözükse de tablet form sayesinde hem kullanım hemde taşınabilirlik açısından oldukça iyidir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikgaspari_bcaa_60003

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Orta Seviye

Antrenmandan önce 3 tablet ve antrenmandan sonra 3 tablet alınız.

İleri Seviye

Antrenmandan önce 5 tablet ve antrenmandan sonra 5 tablet alınız.

İnceleme Özeti

Detaylı olarak inceleme yaptığımız Gaspari BCAA 6000 ürünü içerik bakımından bizi tatmin ettiğini söyleyebiliriz. Bunun yanında tablet formda olması da tükettim açısından gayet kolay olduğunu da belirttik.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir