Gaspari markası özellikle kurucusu olan Rich Gasparinden dolayı ilk çıktığı zamanlar dikkatleri üzerin çekmeyi başarmıştır. Çünkü Rich Gaspari vucüt geliştirme sporu yapan bir sporcu iken kendi supplement firmasını kurarak deneyimlerini bu firmada yeniden şekil vermeye başlamıştır. 2001 yılından günümüze uzanan bir geçmişede sahip bir markadır ve bu markaya ait olan Gaspari Glutamine bu yazımızda detaylı olarak incelemeye alacağız. Bakalım kurucu sporcu olan Rich Gaspari bu ürün nasıl bir yol izlemiş.

 

1)İçerik Ve Performans 

Gaspari Glutamine 300 gr ağırlındadır. 1 porsiyonu 5 gramla oluşmakla birlikte toplam servis sayısı 60’dır. İçeriği ise sadece 5 gram glutamine içermektedir. Genel olarak glutamin kategorine göre optimal bir gramaj ve içerik olsa da sporcu geçmişine sahip bir markanın kurcusunun daha iyi içeriğe sahip bir ürün çıkarmasını beklerdik ne yazık ki. Ama yine de fena sayılmayacak bir dozda şuanki hali.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Gaspari Glutamine’ de lezzet bakımından ise genel glutamin ürünleri gibi aromasız bir yapıya sahiptir. Çözünürlüğü ise oldukça kolay ve herhangi bir köpürme yapmamaktadır. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması hem vücut hem kullanış açısında gayet iyidir.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviye

Bir ölçek (5 gram) ürünü 200ml su ile karıştırarak kullanım amacınıza göre antrenmandan önce kullanabilirsiniz.

Orta Seviye

Bir ölçek (5 gram) ürünü 200ml su ile karıştırarak kullanım amacınıza göre antrenmandan , sonra  kullanabilirsiniz.

İleri Seviye

Bir ölçek (5 gram) ürünü 200ml su ile karıştırarak kullanım amacınıza göre antrenmandan önce, sonra ve yatmadan önce kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Gaspari Glutamine içerik bakımından ne iyi ne kötü bir ürün olduğu açıkça ortada. Satın alınır mı diye bize soracak olursanız. Evet alınır çünkü ürün glutamin ürünü olduğu için içeriğinde sadece glutamin içermesi gayet normal olsa da biz her zaman zengin içerik tarafındayız.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir