Kilo aldırıcılar söz konusu olduğunda, özellikle protein tozları başta olmak üzere diğer bir çok türde supplementte adından söz ettiren Gaspari Nutrition, yine bir şekilde en iyiler listemize girmeyi başarıyor.

Real Mass Pro, bize göre, en iyi kilo aldırıcı değil ama, sunduğu özellikler ile rakiplerinden hem öne çıkmayı başarıyor hem de uygun fiyat oranıyla listemize son sıradan da olsa girmeyi başarıyor.

İşte en iyi kilo aldırıcılar listesinde, Gaspari Nutrition neden son sırada, detaylı açıklaması!

Kilo Aldırıcı – İnceleme ve Yorumlar

1.) İçerik ve performans:

Gaspari Nutrition Real Mass Pro , pek çok rakigi gibi oldukça zengin bir içeriğe sahip fakat yine de farklı olmayı başardığı yönler var. Bunlara değinmeden önce, bir bakalım öne çıkanlar neler.

Real Mass Pro ‘nun bir servisinde (325g)

1230 Kalori
3.5 gram yağ
250 gram karbonhidrat
35 mg kolesterol
50 gram protein

bulunmakta. Bunlara ek olarak da hatırı sayılır miktarda Vitamin A, C, D, E, Thiamin, Riboflavin, Magnezyum ve Kalsiyum bulundurmakta.

Bu verilere baktığımızda aslında rakiplerine göre pek de sıra dışı bir içerik göremesek de, yine de Gaspari’nin ürününü farklı kılan bir şeyler var.

Her şeyden önce, Gaspari Nutrition, rakiplerinden farklı olarak bu üründe probiyotik özelliği ön plana çıkartıyor fakat bizce en önemli fark bu değil.

Real Mass Pro, bunun dışında bizce daha önemli olarak, bütün Real Mass Pro kilo aldırıcı ürünlerinde yapay tatlandırıcılar kullanmadığını belirtiyor. Bu mümkün mertebe sağlıklı bir supplement kullanmak isteyen kullanıcıların eminiz ki dikkatini çekecektir.

Bunun yanı sıra üründe herhangi bir yapay renklendirici ve Gluten bulunmaması da diğer dikkat çekici özelliklerinden biri.

Diğer bir önemli özellik ise, 7 farklı protein kaynağından gelen toplamda 50g proteini bir serviste toplaması. Kompleks bir protein kaynağı olan bir kilo aldırıcı arayanlar için bu eminiz ki oldukça önemli bir faktör teşkil edecektir.

Dikkat çekilmesi gereken bir başka husus ise üründe Creatine / Kreatin bulunmaması. Bu konuya kilo aldırıcı incelemelerimizde daha önce defalarca değindik fakat bir kez daha söylemekte fayda var: Her ne kadar kreatin oldukça faydalı bir supplement olsa da yine de bu ürünü kullanmak istemeyen kullanıcılarımız var ve bu kullanıcılara, Gaspari Real Mass Pro gibi içeriğinde kreatin bulunmayan ürünler bir seçenek sunuyorlar. BU açıdan bir avantaj olarak görebiliriz.

Özetle, Gaspari Nutrition ‘ın  bu kilo aldırıcısı içerik olarak her ne kadar ideal değerlere sahip olmasa da ve rakiplerinden çok farklı bir şey sunmasa da, yukarıda saydığımız özelliklere sahip olması (Gluten ve yapay renklendirici-tatlandırıcı içermemesi) ile bizden bu alanda yine de nispeten yüksek bir not almayı başarıyor.

 

Lezzet ve kullanım kolaylığı:

Lezzet ve kullanım kolaylığı olarak şu an bu ürün için bir şey dememiz mümkün değil çünkü henüz deneme fırsatı bulamadık ama en kısa zamanda ürün elimize geçer geçmez burayı güncelleyeceğiz.

 

Fiyat / Performans ve Bulunabilirlik:

Fiyat olarak aslında listedeki ağırlığına oranla en iyi oran veren ürünlerden bir tanesi. Bu bizim için en önemli değerlendirme kriterlerinden biri olduğu için bu sayede bu ürün en iyi listemize girmeyi başarıyor.

Bulunabilirlik konusuna gelirsek, evet piyasada en kolay bulabileceğiniz ürün bu değil ama yine de, türüne çok ender rastlanıyor da diyemeyiz. Yapacağınız iyi bir araştırmayla bu ürünü uygun fiyata internette bulmanız mümkün olacaktır diye düşünüyoruz.

 

Genel inceleme özeti:

Kreatin içermeyen bu ürün, özellikle probiyotik içerikli olması, glüten ve suni tatlandırıcı/renklendiriciler içermiyor oluşu ve oldukça iyi fiyat performans oranıyla göz doldurmayı başarıyor ve en iyi kilo aldırıcılar listemize son sıradan da olsa girmeyi başarıyor.

 

 

Titizlikle inceledik ve sizler için yorumladık, işte en iyi kilo aldııcılar
Titizlikle inceledik ve sizler için yorumladık, işte en iyi kilo aldııcılar

 

 

 

 

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir