Her ne kadar adı belki de en bilinen gıda takviyesi firması olsa da, gerek ürün içeriği ve performansı gerekse fiyatları sebebiyle çoğu diğer rekabetçi firmadan geride kalmaktadır.

Yine de GNC basit bir supplement markası değildir çünkü aynı zamanda pek çok diğer markanın ürünlerinin de raflarında yer bulunduğu bir nevi supplement/gıda takviyesi marketidir. GNC 50’ye yakın ülkede dükkanı bulunan, sadece ABD sınırları içerisinde 6100’den fazla lokasyonda hizmet veren, Amerika asıllı bir firmadır.

Kuruluş yılları 1935’lere dayanan GNC, dünyanın en köklü gıda takviyesi markalarından birisidir ve her ne kadar ürünlerinin fiyat performansı zaman zaman yetersiz kalsa da, kalite ve güvenilirlik açısından tüm dünyada her yıl milyonlarca kişinin tercihi olmaktadır gerek kendi ürettiği ürünleri gerekse mağazalarında bulunan diğer markalara erişim sağlamasıyla.

Netekim Türkiye’de de GNC sayesinde supplement sektörü büyük ölçüde gelişmiş ve merdiven altında satış yapan işletmelerden daha köklü ve güvenilir hizmet veren firmalara geçişe bu sayede önayak olmuştur diyebiliriz.

1 Yorum

  1. Murat
    06/12/2014 at 23:30 — Cevapla

    Gnc markası oldum olası benim için farklı bir yere sahip.
    İlk olarak kullandığım besin takviyesi de GNC idi.
    Zaman zaman farklı markaların farklı ürünlerini kullanıyor olsam da dönüp dolaşıp geldiğin nokta yine GNC oldu.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir