İngiltere kökenli bir firma olan grenade, Genelde askeri tasarımları ve ürünlere verdikleri askeri terimler ile karşımızda çıkmaktadır. Grenada 50 calibre preworkout şuan da genel olarak en iyi performans artırıcı ürünlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde çok rahmet gören 50 calibre preworkout ürünü birde detaylı olarak biz incelemeye almak istedik bakalım greande’nın bu ürünü hangisupplementler sınavını geçebilecek mi?

Eğer ki preworkout ürünlerinin ne işe yaradığını öğrenmek istiyorsanız burada ulaşabilirsiniz.

1) İçerik ve performans:

Bilindiği üzere genel olarak grenade ürünleri her zaman yüksek dozda içeriğe sahip bunun yanında fiyatıda doğru oranda pahalıdır. Aşağıdaki ürün içeriğinde bakacak olursak doğal ürünlerin kullanıldığı bu preworkout ürününde ilk göze çarpanlardan biride neredeyse her preworkout ürünlerinde bulunan kafein. Bilindiği gibi kafein enerji veren bir madde bir türk kahvesi yaklaşık olarak 50-60 mg kafein içerirken grenade’nın bu ürünü bir serviste toplam 275 mg kafein içeriyor.grenade 50 calibre pro workout ürün içeriği

Grenade 50. Calibre’nin dikkat çeken özellikleri:

– Grenade 50. Calibre yüksek miktarda Beta-Alanin ve Citrulline Malate içermektedir.

– Grenade 50. Calibre genel olarak tüm NOX ürünlerinde bulunan Arjinin ve Taurin içeriğine sahiptir.

– Grenade 50. Calibre 2:1:1 oranında BCAA içermektedir.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Pre-workout ürünlerinin başlıca sorunlarından biri olan lezzet konusu olsa da grenade bu konuda sınıfı geçmiş gibi gözüküyor. Şuan kola ve çilek aroması bulunan 50 calibre preworkout ürünü kullanan kullanıcılarda olumlu bir tat bırakıyor. Kullanım kolaylığı bakımından ise kolay karışan biri ürün kullanım tavsiyesi ise spordan 30dk önce yarım ölçeği 300-350ml su ile karıştırarak alınız.

3) Fiyat / Performans oranı ve Bulunabilirlik:

Biz tüketiciler için her ne kadar içeriği fazla olsa da her zaman ki gibi asıl önemli olan konu fiyattır. Bilindiği üzere grenade firması fiyat konusunda rakip firmalara göre ürünlerinin fiyatları çok yukarda ama eğer ki aldığınız üründen %100 bir etki veya performans istiyorsanız fiyattan önce içeriğine ve kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz.
Bulunabilirlikte ise İngiliz kökenli olan grenade Türkiye’de çoğu supplement mağazasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

grenade 50 calibre pre workout 50 servis

 İnceleme özeti:

Antrenmanlarınızı yetirince verim olarak yapamıyorsanız ve enerji kaybı yaşıyorsanız grenade 50 calibre preworkout’u şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir ürün. Özellikle içeriği bakımından diğer ürünlere nazaran çok kaliteli ve yüksek doz’da eğer ki içeriği size çok fazla geliyorsa yarım servis olarak kullanmanız bile size yarar sağlayacaktır. Eğer ki fiyata bakmaksınız bir preworkout ürünü arıyorsanız deneminizi tavsiye ederiz.

1 Yorum

  1. mutlu
    31/08/2015 at 18:35 — Cevapla

    Iyi gunler, ben muay thai yapiyorum 2 aydir 1.85 98 kiloyum yag oranim %20 civarlarinda 8 kilo verdim sikislamanin etkisiyle kilo verimi az ama gorunurde daha fazla. bu urunu kullanmam uygun olur mu 40 dakikalik kondisyonumu arttirmak istiyorum. l-carnitene gore hedefim icin daha uygun olacagini dusunuyorum yag yakarken sikilasip esnemekte istedigim icin ne dersiniz?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir