Puanlama

81
Grenade glutamine toz formda olan Glutamin içeren bir amino asit ürünüdür. Bunun yanında %100 saf Glutamin'den elde edilen Grenade Glutamine sporcuların glutamin amino asidi ihtiyacını karşılamaya yardımcı olabilir.
İçerik/Performans 95%
Fiyat 60%
Tad 90%

grenade_glutamine_100_pure_l_glutamine_500_gr_7594

Özellikle askeri tasarımları ve ürünlere verdikleri askeri adlar sayesinde çok dikkat çeken grenade firması supplement dünyasına yeni sürdüğü grenade glutamini incelemeye alacağız. Şuana kadar firmanın ürettiği ürünlerde herhangi bir olumsuzluk veya herhangi bir kötü yoruma rastlamış  değiliz. Bakalım bu kadar iddalı firmanın çıkardığı ürün ne durumda?

1) İçerik ve Performans

İlk olarak bir glutamin satın alacağınızda bilmeniz gereken ilk konu ürünün göz kamaştıracak şekilde içeriği bulunmaz çünkü buradaki tek amaç glutamin takviyesi yapmaktır.Ürüne gelecek olursak Grenade glutamine toz formda olan Glutamin içeren bir amino asit ürünüdür. Bunun yanında %100 saf Glutamin’den elde edilen Grenade Glutamine sporcuların glutamin amino asidi ihtiyacını karşılamaya yardımcı olabilir. Açıkcası içeriğine bakacak olursak zaten aşağıda dikkat çeken özelliklerinden de görebileceğiniz gibi 100 servis olması ve 5gr glutamin içermesi sizin günlük glutamin ihtiyacınızın büyük bölümünü sağlayacak bunun yanında uzun süre kullanım sağlayacaktır.

grenedeglutamin hangisupplement

Grenade Glutamine’in dikkat çeken özellikleri:

– Özel bir fermantasyon yöntemiyle üretilmiş olması

– Yüksek emilim oranı

– %100 saf Glutamin amino asidinden oluşması

– 1 kutuda 100 servis

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Saf bir glutamin kullanarak yapılan bu üründe kendisi gibi saf bir tada sahiptir. Kullanım kolaylığı açısında toz formda olması ve su ile kolay karışması kullanım bakımından avantajıdır.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Supplement pazarında grenade her zaman tavan fiyatlar ile görülmektedir bu üründe de olduğu gibi glutamin için pahalı bir fiyat olduğunu söylebiliriz ama tabiki de bu ülkemizdeki döviz kurları ile de doğru orantıdadır. Çok yeni bir ürün olan grenade glutamine şuan sadece 1-2 supplement mağazasından tedarik edebilirsiniz ama önümüzdeki aylarda tüm Türkiye’deki supplement mağazalarına bulabileceğinizi söylebiliriz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi1. seviye işaretli kısma kadar doldurulmuş (5 gr) ölçeği 250 ml su ile karıştırarak antrenmandan sonra alınız. Antrenman olmayan günler gün içerisinde 1 ölçek alabilirsiniz.

Orta Seviye1. seviye işaretli kısma kadar doldurulmuş (5 gr) ölçeği 250 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce ve sonra alınız. Antrenman olmayan günler gün içerisinde 1 ölçek alabilirsiniz.

İleri Seviye1. seviye işaretli kısma kadar doldurulmuş (5 gr) ölçeği 250 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce ve sonra alınız. Antrenman olmayan günler gün içerisinde 1 ölçek alabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Spor yapanlar için günlük 5 ile 10 gr arasında olan glutamin ihtiyacının %50’sını karşılayacak bir içeriğe sahip grenade ürünü glutamin miktarı bakımından fena sayılmayacak durumda bir diğer yandan 100 servis miktarıda ürünün pozitiflerinden birisi. Ama eğer bir glutamin ürünü araştırması yaparsanız, bu fiyattan daha uygun bir fiyata yaklaşık değerlere veya aynı değere sahip glutamin ürünü bulmanız mümkün.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir