Puanlama

90
Grenade Thermo Detonate, genel anlamda oldukça başarılı bir profil çiziyor.
Kullanılabilirlik: 95%
Performans: 87%
Fiyat: 90%

Grenade Thermo Detonator incelemizde sizler için bu yağ yakıcı ürünü detaylı şekilde değerlendirip, fiyatını hak ediyor mu, araştıracağız.

Grenade firması, son dönemde ortaya çıkmış bir supplement firması ve İngiltere merkezli faaliyet gösteriyor, Thermo Detonator ‘un yanı sıra, Calibre adlı pre-workout ürünüyle de tanınıyor.

Şimdi gelelim, termojenik yağ yakıcılar söz konusu olduğunda Thermo Detonator nasıl puan alıyor değerlendirmemizden.

Termojenik yağ yakıcı inceleme

1) İçerik ve Performans

Bu bölümümüzde, supplementin içeriğini ve kullanımı esnasında gösterdiği performansı ve varsa yan etkileri ve diğer etkilerini inceliyoruz.

Ürünün bir servisinde (1 tablet) bulunan maddeler aşağıdaki gibidir.

500 mg Yeşil çay özütü
420 mg Ekşi turunç kabuğu özü
225 mg kafein
200 mg arnavutbiberi
25 mg fenilalanin
25 mg yeşil kahve çekirdeği

Ayrıca miktarı belirtilmemiş olan (bir kısmı yukarıdaki maddelerin kaynağı olan)
Yohimbe, DMAE (Dimethylamineoethanol), Kapsasin ve Evodiamine bulunmaktadır.

Özet olarak incelemek gerekirse, oldukça fazla termojenik içerik ve yüklü miktarda kafein olduğunu görebiliyoruz bu üründe.

İçerik inceleme ve yorum:

Bu ne anlama geliyor diye soracak olursanız; evet termojenik olarak etki ediyor Grenade Thermo Detonator, fakat bu etkinin büyük bölümünü de kafeinin ve turunç kabuğu (Synephrine) maddelerinin etkisi olduğu söylenebilir.

Özellikle bu iki maddenin birbiri ile uyumu olumlu yönde olduğu için, piyasadaki pek çok yağ yakıcı supplement rakibinin performans ve etki olarak önüne geçebiliyor Thermo Detonate.

Yalnız, ürünün kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir husus var o da, genellikle internette kullanım ile ilgili tavsiye edilen miktarın günde 2 defa 2 kapsül olduğu yönünde. Bu tarz kullanım özellikle vücuda alınacak kafein miktarı olarak aşırı miktarlara ulaşmanız ile sonuçlanabilir, özellikle de gün içerisinde hali hazırda bu maddeyi tüketiyorsanız.

Bu yüzden kullanım önerisi olarak günde 1×1 tabletten başlamanızda ve artıracaksanız yavaş yavaş yapmanızda fayda vardır. Antrenmandan yarım saat – bir saat önce 1 tablet (duruma göre 2) uygun bir kullanım şeklidir.

Yine de hatırlatmak lazım ki, çok iyi bir diyet olmadan en iyi yağ yakıcıyı bile yüklü dozda kullansanız, etkisini hissedemezsiniz.

2) Kullanım kolaylığı ve Lezzet

Ürün kapsül şeklinde olduğu için ne kullanım kolaylığı ne de lezzetleri açısından çok bir değerlendirme yapmak mümkün değil.

Hap ebatlarının da devasa boyutta olmaması, küçük de olsa başka bir avantaj olarak adlandırılabilir.

Ayrıca, bazı rakip ürünler gibi bir seferde bir avuç dolusu kapsül yutmak zorunda bırakmaması, bu ürünün yine bir başka kullanım avantajı.

3) Fiyat / Performans ve Bulunabilirlik

Fiyat performans olarak aslında ilk etapta oldukça başarılı bir ürün gibi gözüküyor Grenade Thermo Detonate, 100 kapsül için ödenen fiyat hiç de abartı değil ama dikkat edilmesi gereken faktör, eğer kullanım dozajını, 2’şer tablet olarak ayarlarsanız (ki genelde bu şekilde kullanılması tavsiye ediliyor gerek satıcılar gerek ise üretici firma tarafıdan), bu ürünün maliyetinin hızla artabileceği.

Yine de, her ne kadar performans olarak mükemmel olmasa da (ki zaten mükemmel bir yağ yakıcıdan bahsetmek ne kadar doğru veya gerçekçi olur bilinmez…), pek çok rakibini bu alanda geride bırakıyor diyebiliriz.

İnceleme Özeti ve Sonuç

Grenade Thermo Detonate, genel anlamda oldukça başarılı bir profil çiziyor. Fiyatı Performansı da gayet yerinde olan ve değişik tasarımlı ambalajıyla dikkat çeken bu ürün, termojenik yağ yakıcı denilince kesinlikle akla gelmeyi ve tüketicilerin de değerlendirmesini hak eden bir supplement.

grenade-thermo

7 Yorum

 1. Çağrı Öztürk
  10/04/2014 at 03:54 — Cevapla

  Bu ürünü kapsuldeki karısımı bosaltıp icmekte bir sorun yaratırmı ?Hap ve türevi supplementleri kullanırken cok zorluk cekiyorum…HKapsulu bosaltıp su ile ictim tadı acı biberli su gibi oldu sanırım arnavut biberinin etksinden dolayı hap formunda alırkende bogazımı yakıyordu toz halinde alırkende yakıyor arada fark yok pek…Fakat çözülme acısından yaratacı etki nasıl olur…İcerige bakıldıgında bitkisel karısımlar gorunuyor tıbbı kimyasal pek birsey yok tıbbı ilaclardaki gibi zararlı etkileri olur mu merak ediyorum ? Umarım cevap verebilirsiniz… Simdiden tesekkürler…

 2. 27/01/2016 at 21:15 — Cevapla

  bence harika ürün grenade

 3. Çağatay
  17/03/2016 at 09:02 — Cevapla

  Arkadaşlar :) çok yorum okudum pek olumsuz yorumlar göremedim sipariş ettim bu gün 10. Günüm ve mükemmel bir şekilde etkisini gösteriyor alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum:) ilk defa bir siteye yorum yaptım ve diğer sitelerde de övmeyi planlıyorum :) merak ettiğiniz bir şey olursa whatsapp tan sorun seve seve yardımcı olmaya çalışırım :)

  • Mahmut
   07/11/2016 at 09:22

   2. Günüm Sabah kahvaltıdan önce ve öğlen yemekten önce 2 şer tablet kullan dedi. Sabah aç karnına atınca hemen 5 dk içerisinde midemde yanma oluşuyor hafif bir bulantı hissi yaratıyor. Bu yanma 1 saat sürüyor. Sizde de var mı? Nasıl kullanıyorsunuz?

  • Onur
   22/11/2016 at 22:44

   Bende almayi düşünüyorum hem spor yapıyorum yararı olur mu sizce

 4. Kadir kılıç
  06/04/2017 at 23:14 — Cevapla

  Midemi yaktı biraz enerji ve biraz da sinir yapıyor .

  • Emre
   19/03/2018 at 14:39

   Evet. Kesinlikle sinir yapıyor. Etkisi iyi ama

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir