Home Hakkımızda

Hakkımızda

by Hangi Supplement

Amacımız, Türkiye’de de hızla artmakta olan supplement tüketimi konusunda insanları bilgilendirmek ve bunu yaparken tarafsızlık esasına bağlı kalarak, en doğru ve güncel bilgileri okurlarımıza sunmaktır.

Bu doğrultuda, gerek tanıtımını yaptığımız gıda takviyelerinde, gerek ise ürün gruplarının içerdiği maddeleri tanıtırken, mümkün olduğu kadar objektif yaklaşarak ve bilimsel araştırmaların ışık tuttuğu yönde, supplementlerin faydaları ve zararları konusunda, detaylı bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Sitemizin ortaya çıkma sebebi, supplement tüketiminde, özellikle spor ve supplementler hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan vatandaşlarımızın, tamamen satıcıların insiyatifine kalmış olmalarından ve bunun getirdiği yanlış yönlendirmelerin hem hatalı kullanımlara hem de tüketicilerin bazen gereksiz yere para harcayıp, işe yaramayan maddelere/ürünlere para vermeleriyle sonuçlanmasıdır.

Biz, Hangi Supplement olarak bu konuda sizleri en doğru şekilde yönlendirmek için elimizden geldiğince, gerek supplement tanıtımları/incelemeleri gerek ise kimler tarafından nasıl kullanılmaları gerektiği yönünde verdiğimiz tavsiyeler ile, kısa sürede Türkiye’de bu konuda otorite haline gelmiş durumdayız.

Siz okurlarımızdan gelen olumlu tepkiler ve bizlere gerek sosyal medyada gerek ise sayfamızı diğer platformlarda duyurarak vermiş olduğunuz destek bizi son derece motive etmekte.

İlginize layık olabilmek için bu sıkı çalışmamıza tüm hızıyla devam ediyoruz ve sizlere sürekli güncel bilgi sunmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin!

Hangi Supplement?