Evet arkadaşlar bu yazmızda Hardline BCAA Fusion incelemeye alacağız ama bundan önce bahsetmek istediğim bazı konular var. Hardline Nutrition 13 yıllık bir deneyime sahip firmadır ve supplement pazarında Türk firması olarak bizi temsil etmektedir. Özellikle çıkarmış olduğu L-Karnitin ürünü ile fazlaca rağbet görmüştür.

hardline_bcaa_fusion21)İçerik Ve Performans 

Hardline BCAA Fusion 500 gram ağırlığa sahiptir. 1 porsiyonu 10 gramdan oluşmaktadır ve toplam servis miktarı ise 50’dir. İçeriğine bakacak olursak 4:1:1 oranında BCAA karışımına sahiptir ve 2 gramda glutamin bulundurmaktadır. Hardline BCAA Fusion ekstra olarakta 6,6 gram protein ve B6 vitamini bulunmaktadır. Türk firması olan hardline bu ürünün içeriği gerçekten mükemmel olduğunu söyleyebiliriz.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Hardline BCAA Fusion, genel olarak supplementler neredeyse hiç rastlamadığımız nar aromasına sahiptir tadı oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Biraz zor karışan bir ürün olsa da köpürme vs. bir negatif birşeyi yoktur.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

hardline bcaa fusion 500 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviye

Antrenmandan 45dk önce 1 servis (2 tatlı kaşığı) alınız.

İleri Seviye

Antrenmandan 45dk önce 1 servis (2 tatlı kaşığı) ve antrenmandan hemen sonra 1 servis daha alınız.

 İnceleme Özeti

Türk firmaya ait olan Hardline BCAA Fusion hem içerik olarak hem etki olarak en iyi bcaa’lar arasına girebilecek bir potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de içerik bakımında bu ürün ilk 3’te yer alması gerektiğinide belirtebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir