Puanlama

79
Tam anlamıyla komple bir L-Carnitine ürünü beklentisi içinde değilseniz, saf içeriğiyle ve uygun fiyatıyla bu ürün sizin için yeterli ve giriş seviyesinde bir L- Carnitine olabilir.
Performans: 83%
Lezzet: 65%
Fiyat: 91%

Hardline firmasının L-Carnitine ürünlerinden biri olan Sıvı L-Karnitin 1000 ml ürününün incelemesi.

Sıvı L-Carnitine incelemelerimize Hardline firmasının bu ürünü ile devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere Hardline firması uygun fiyatlı supplementleri ve yerli bir firma olmasıyla ön plana çıkıyor? Peki “Hardline Sıvı Karnitin nasıl?” İşte bu incelemede ele alacağımız ve yorumlayacağımız başlıca konu bu.

Hardline L-Karnitin 1000 ml İnceleme

1) İçerik ve Performans

Gerek içerik gerekse performans konusunda Hardline’ın bu supplementine diyecek fazla bir şey yok, çünkü bu ürün saf bir içeriğe sahip ve Taurin içeriyor olması da ayrıca bir avantaj olarak sayılabilir.

Ürünün bir kullanımında (1 Kapak, 30ml)

1000 mg Karnitin
200 mg Taurin

Bulunmaktadır.

Bilindiği üzere Taurin yarı-esansiyel bir amino assitir ve kan dolaşımını artırması en bilinen özelliğidir diyebiliriz.

Elbette bu bu ürünün en önemli özelliği değil. Fiyat / Performans oranının oldukça yüksek olması bu gıda takviyesini gerçekten değerli bir hale getiriyor.

Her ne kadar içeriği optimal olmasa da oldukça saf olması ve uygun fiyatı sebebiyle bizden bu alandan neredeyse tam not alıyor.

2) Kullanım kolaylığı ve Lezzet

Lezzet olarak diyecek pek bir şey yok çünkü bu ürün herhangi bir aroma içermediğinden nötr bir tada sahip olarak değerlendirilebilir.

Kullanım kolaylığı açısından bakıldığında ise, tek tek ambalajlanmış ürünler kadar olmasa da kullanımının gayet kolay olduğunu belirtebiliriz.

3) Bulunabilirlik – Diğer

Ülkemizde Hardline ürünlerinin bulunması ile ilgili genellikle bir sıkıntı yaşanmıyor (stok açısından) ama her yerde her an Hardline Sıvı L-Karnitin 1000 ml ürününü bulmak da mümkün değil. Bizim de puanlamamız bu doğrultuda oluyor.

Sonuç:

Tam anlamıyla komple bir L-Carnitine ürünü beklentisi içinde değilseniz, saf içeriğiyle ve uygun fiyatıyla bu ürün sizin için yeterli ve giriş seviyesinde bir L- Carnitine olabilir.

Kullanım tavsiyeleri:
Giriş seviyesi: Antrenmandan önce yarım ölçek
Orta seviye: Antrenmandan önce bir ölçek
İleri seviye: Antrenmandan önce bir buçuk ölçek

hardline-lcarnitine

1 Yorum

 1. 02/08/2014 at 05:51 — Cevapla

  Ürünü dün teslim aldım, ilk gün için 2 adet hydroxycut + 60 mg hardline aldım ve stadın etrafında 10 11 tur hafif tempolu koştum / yürüdüm.
  Açıkcası aşırı bi terleme olmadı ama normalden iyidi ve performansımda yüksekti.
  Eve gelince kum torbasında 15 20 dk çalıştım .
  Bugün kahvaltıdan 30 dk önce 2 hydroxycut ve spordan yarım saat önce 2 hydroxycut + 60 mg hardline alıcam inşallahi işe yarar.
  Bu arada tatsız demişsiniz ama limon aromalı ve çok lezzetli lütfen puanınızı düzeltin.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir