Türk bir firma olan harldine ürettiği performans artıcı olan Hardline NOX 2’yi incelemeye alacağız bundan önce bir üründen bahsetmek gerekirse toz formda ve özel bir şekilde geliştirilmiş bu ürün bir antrenman öncesi(Pre Workout) ürünüdür. Ürünün amacı pozitif nitrojen dengesinin ve protein sentezinin oluşmasına yardımcı olmak. Performans, güç ve dayanıklılık atrışı sağlamaktır. Başlangıç seviyesindeki sporculara önerilmez bunu içtikten sonra kas olarak birşey kazanmazsınız sadece antrenmanlarınızda o son setlerdeki zorlanmalar daha kolay bir şekilde atlatırsınız ve daha ağır kilolarda daha az yorgunluk hissi alırsınız bu kısa bilgilerden sonra incelememize geçebiliriz.

 1) İçerik ve Performans

Aşağıdaki içerik tablosundanda görebileceğiniz üzere zengin bir içeriğe sahip olduğu anlaşılıyor ama bizim için ilk göze batan içeriği arjinin miktarı çünkü arjinin maddesi vücuttun daha çok kan pompalamasını sağlar yani damarlarımızdan daha çok kan geçmesine olanak sağlar buda kaslara daha çok kan gitmesine ve gelişmesende katkıda bulunur. Bir başka madde kafeine bakacak olursak 200 mg kafein günlük ihtiyacımızın %45 civarını karşılamaktadır ve  bu kafein sayesinde antrenman öncesi ve antrenman sırasında daha dinamik olmamızı sağlanmaktadır. İçeriğinde bulunan vitaminler ise vücuttumuzun bağşıklık sistemini güçlendireceğini söylebiliriz. Zaten aşağıdaki tablonun altında gördüğünüz NOX2 karşımı altındakilerin bir çoğu  performans artıcıdır ve birbirlerinden fazla da farkı yoktur.hardline nox 2 1000 gr urun icerigi

 

Hardline NOX 2’nin dikkat çeken özellikleri:

– Çok yüksek miktarda Arjinin AKG içermektedir. (6000mg)

– Kreatin Monohidrata göre daha da geliştirilmiş olan TKM (Tri-Creatine Malate) içermektedir.

– ATP açısından önem taşıyan L-Citrulline Malate içermektedir.

– Ek olarak Taurin ve Ornitin AKG gibi amino asitler içermektedir.

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Ürünün 2 çeşit aroması bulunmaktadır bunlardan biri karadut bir diğeri ise limondur. Şuana kadar en tüketilen karaduttur ilk başlarda eğer fazla karadut tüketmediyseniz değişik gelebilir ama daha sonrasında alışabilirsiniz. Kullanım kolaylığı bakımından toz formda olan bu sıvı ile tüketildiği için kana çabuk karışarak etkisini göstermektedir.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Türk firması olan Hardline çoğu zaman fiyatları çok uygun görmek mümkün bu üründe de diğer performans arttırıcılara baktığımızda fiyatı uygun olduğunu görebiliriz bunun yanında ülkemizde bulunması en kolay supplement markasından biridir.

hardline nox 2 1000 gr

Kullanım Tavsiyesi

Orta Seviye1 ölçeği (31gr) 300ml su ile antrenmandan 30dk önce ve antrenmandan hemen sonra alınız.

İleri Seviye1 ölçeği (31gr) 300ml su ile antrenmandan 30dk önce ve antrenmandan hemen sonra alınız.

İnceleme Özeti

Detaylı incelediğimiz performans arttırıcı ürün olan Hardline Nox2 incelememizden başarılı bir şekilde geçmiş bulunmaktadır. Özellikle arjinin ve kafein içeriği ürünü diğer özelliklerinden ayırdığını görebiliriz bunun yanında içerik başlığında belirtiğimiz gibi içeriğinde bulunan çoğu vitamin bağşıklık sistemimizi güçlendirmemize yardımcı olmaktadır.

Puanlama

89
- Çok yüksek miktarda Arjinin AKG içermektedir. (6000mg) - Kreatin Monohidrata göre daha da geliştirilmiş olan TKM (Tri-Creatine Malate) içermektedir. - ATP açısından önem taşıyan L-Citrulline Malate içermektedir. - Ek olarak Taurin ve Ornitin AKG gibi amino asitler içermektedir.
Tad 90%
İçerik/Performans 92%
Fiyat 85%

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir