Puanlama

82
Spor yapan kişilerde özelliklede vücut geliştirme sporu yapan bireylerde ilk yaptıkları şey her zaman protein ve bcaa gibi gıda takviyeleri almaktır. Aslında bunlarında yanında her ne kadar önemsiz gözüksede çok önemli olan vitamin ve mineraller vücut geliştirmede büyük rol oynar.Hardline ürettiği toplam 120 tabletten oluşan hardline vitamin ve minarel ürününü bu yazımızda incelemeye alacağız.
Fiyat 90%
İçerik 75%

hardline_vitamin_mineral_120_tablet_7283

 

 

 

Spor yapan kişilerde özelliklede vücut geliştirme sporu yapan bireylerde  ilk yaptıkları şey her zaman protein ve bcaa gibi gıda takviyeleri almaktır. Aslında bunlarında yanında her ne kadar önemsiz gözüksede çok önemli olan vitamin ve mineraller vücut geliştirmede büyük rol oynar.Hardline ürettiği toplam 120 tabletten oluşan hardline vitamin ve minarel ürününü bu yazımızda incelemeye alacağız.

İlk olarak bazı önemli vitaminlere bir göz atalım.

Bakır: Yoğun yapılan egzersizler sırasında kan akışını artırır buda vücut geliştirme sporunda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun kanıtıdır. Günlük ihtiyaç ortalam 1000-1500 mg’dır

Demir : Bilindiği üzere demir oksijenin taşınmasında yardımcı rol oynar. Ağırlık antrenmanlarında özelliklede set aralarında kaslarınıza ne kadar hızlı oksijen giderse diğer sette o kadar iyi verim olmanızı sağlar. Günlük ihtiyaç 10-15 mg arasıdır.

Bunlar sadece iki tanesi  supplement bilgilerinden vitamin ve minarellerin ne işe yardığını bullabilirisiniz.

1) İçerik ve Performans

Hardline’nın bu vitamin ve minarel ürününde içerik bakımından fena sayılmayacak durumda olduğunu alttaki tablodan anlamak mümkün gibi gözüküyor. Özellikle kalsiyum, çinko, bakır takviyerlerinde günlük ihtiyacın büyük bir bölümünü karşıladığını söyleyebiliriz. Onun yanında zaten bir vitamin ve minarel ürünü almak istiyorsanız etki ve performans diye bir konusu olmadığı için sadece mg’larına bakarak karar verebilirsiniz hardline bu ürünü ne çok iyi durumda ne de çok kötü bir durumda gayet optimum içeriğe sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

hardline vitamin ve minarel hangisupplement

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Hardline vitamin ve minarel ürünü tablet formda olduğunu için herhangi bir tad vb aromaya sahip değildir. Bunun yanında kullanım kolaylığı bakımından tablet formda ürün her zaman kullanışlıdır tabikide kana karışması biraz zaman alabilir ama vitamin ve minarellerin her hangi bir acileyeti olmadığı için tablet formda kullanmak mantıklı gibi.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Türkiye üretim yapan hardline her zaman diğer supplement firmalarında göre fiyat konusunda aşağılarda görebiliriz bunun sebepi bazen içerik azlığı bazen de ülkemizde yapılan üretimden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu üründe fiyat konusunda gayet uygun durumda. Bulanabilirlik bakımında tüm supplement mağazaları ve sitelerinde kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

1.)Başlangıç Seviye:Tercihen sabah kalktıktan sonra 1 servis (2 tablet) alınız.

2.)Orta Seviye:Tercihen sabah kalktıktan sonra 1-2 servis (2-4 tablet) alınız.

3.)İleri Seviye:Tercihen sabah kalktıktan sonra 1-2 servis (2-4 tablet) alınız.

İnceleme Özeti

Evet arkadaşlar hardline vitamin minarel ürünü incelemesini tamamlamış bulunmaktayız. İnceleme özeti olarak bu fiyatta satılan ve 60 servis olan bir ürün için içerik bakımından idare edecek durumda tabi ki de daha yüksek fiyatlara daha iyi içeriklere sahip ürünler alabilirsiniz ama unutmayın ki sizin vücutunuzun günlük alması gereken miktarı alırsanız zaten vücut bunu dışarıya atacaktır bir şekilde.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir