Puanlama

60
Bir servisinde 1250 kalori içeren inner armour anabolic peak etkili bir karbonhidrat içeriği ile kasların glikojen ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır.
İçerik 70%
Tad 60%
Fiyat 50%

 

 

 

 

inner_armour_anabolic_peak_gainer_6810_gr_2702

Ülkemizde genel olarak fazla bilinip kullanılmasa da çoğu supplement sitesinde karşılaşabileceğimiz bir marka olan Inner Armour Amerika menşei’ne sahip bir firmadır. Şuanda az miktarda ürünü bulunan bu firmanın ürettiği kilo ve kas kütlesi yapmaya yardımcı olan anabolic peak gainer incelemeye alacağız.

 

1) İçerik ve Performans

Yazımızın başınada anlayacağınız gibi toz formda olan anabolic peak yüksek miktarda karbonhidrat içeren bir gainer ürünüdür. Aşağıdaki değer tablosundan da görebileceğiniz gibi bir servisinde 1250 kalori içeren inner armour anabolic peak etkili bir karbonhidrat içeriği ile kasların glikojen ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Bunların dışında farklı emlim süresine sahip olan whey ve kazein proteinler içermektedir buda sizin anlık protein ihtiyacınız ve gün içinde ihtiyacnız olan protein almanıza yardımcı olacaktır. Diğer gainer ürünlerine göre içerik bakımından zayıf olduğnu söylemeliyiz genel olarak içeriği karbonhidrat ve protein kalsiyumdan oluşmaktadır tabiki de bunlar sizin için yeterli olabilir ama yine de bu ürün zayıf bir içerik tablosuna sahip.

Inner Armour Anabolic Peak Gainer 6810 Gr hangisupplement

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Lezzet bakımından çikolata olarak bulunan inner armour anabolic peak tad bakımından çokta iyi bir ürün olduğunu söyleyemeceğiz özelliklede belirtilen ml sıvı ile karıştığında sanki bir puding kıvamında olmaktadır. Bu yüzden lezzet ve çözünürlük bakımından sınıfta kaldığını söyleyebiliriz.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Her ne kadar bir ürün için içerik, tad, kullanım kolaylığı ön planda olsa da tabikide başka bir önemli olan şeyde cebimizden çıkacak olarak paradır. Arkadaşlar her zaman sizlere doğru bilgi aktarmaya çalışmaktayız ve doğru söylemek gerekirse bu ürün bizce gereksiz pahalı tamam bazı artıları olabilir ama bu fiyatta bu ürünün iki kat daha iyisini alabilirsiniz. Ama bu yorumu işe yaramıyor diye algılamayın ürün düzenli ve doğru beslenme ile kullanıldığında olumlu sonuçlar vermektedir. Şuan bazı sitelerde tedarik edilmese de çoğu supplement mağazası ve sitelerden bulabilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

1 servisi (4 ölçeği) 500ml su ya da süt ile karışıtırp antrenmandan sonra alınız.

Orta Seviye

1 servisi (4 ölçeği) 500ml su ya da süt ile karışıtırp antrenmandan sonra alınız.

İleri Seviye

1 servisi (4 ölçeği) 500ml su ya da süt ile karışıtırp antrenmandan sonra alınız.

İnceleme Özeti

Inner armour anabolic peak hangi supplement sınavından malesef kalmış bulunmaktadır her ne kadar bazı içerik oranları yüksek olsada bulunduğu fiyat konumunda ötürü içeriği zayıf kalmaktadır tabi bu fiyat döviz kurları nedeniylede olmuş olabilir. Bunun yanında tad konusunda da fazla iyi olduğunu söylemeyiz ama bizimde araştırmalarımız sonucu ürünü kullanan çoğu kişi iyi verim aldığını illetmektedir buda ürünün çokta kötü bir ürün olduğu anlamına gelmiyor ama bizim size aktarmak istediğimiz bu fiyatta başka bir daha kaliteli gainer temin edebileceğiniz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir