isostar_hydrate_perform

1977 yılında İsviçre’de kurulan ve günümüze kadar üretimi devam eden Isostar markası sporcuların besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere elde edilmiş ilk ürün olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. Ayrıca firma tüm spor dallarına ürün üretmeyi başarmaktadır. Bugün yazımızda da bu firmanın çıkarmış olduğu antrenman öncesi ürün olan Isostar Hydrate & Perform Sport Drink Powder ele alacağız.

1) İçerik Ve Performans

isostar_hydrate_perform3Isostar Hydrate & Perform Sport Drink Powder 10 servis sayısında ve 400 gram ağırlığa sahiptir. İçerisinde özellikle antrenman sırasında gerekli enerjiyi sağlamak adına 35 gram karbonhidrat 28 gramı şekerden gelen, 62 mg magnezyum ve 160 mg kalsiyum bulunmaktadır.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Isostar Hydrate & Perform Sport Drink Powder limon ve portakal aromasına sahiptir. Özellikle limon aroması biraz daha ferahlatıcı özelliği olduğunu belirtmeliyiz. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması sebebi ile kullanım açısında oldukça uygundur.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

isostar_hydrate_perform33Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

3 ölçek (40g) tozu 500ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

İnceleme Özeti

Eğer sizde antrenman sırasında gerekli enerjiyi elde edemiyor veya antrenmandan önce gerekli miktarda karbonhidrat alamıyor iseniz şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir ürün olduğunu belirtmek isteriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir