MHP firması 1977 yılından beri gıda takviyesi ürünlerini üretime devam etmektedir. Firmanın en ilginç yanı ise Vücut geliştirme ile uğraşan Gerard Dente’nin kurmuş olması yıllarca yaptığı vücut geliştirmeden sonra kendi emekleri ile bu şirketi kurmayı başarmıştır. Marka hammadde kalitesine dikkat çeken ve üretimlerinde yasaklı madde kullanmadıklarını da belirten bir firmadır. Şimdi de bu firmanın çıkarmış olduğu Mhp Glutamine-Sr incelemeye alacağız.

 

1)İçerik Ve Performansmhp_glutamine_3004

Toplamda 50 servis ile uzun süre kullanım imkanı tanıyan ürün bir servisi toplam 6 gramdan oluşmaktadır. Glutamin miktarı ise 5 gramdır. Buda genel olarak çok iyi bir miktardır ve bir servisi 25 kaloridir.

MHP Glutamine-SR’nin önemli özellikleri:

– Bir servisinde 5 gram glutamin

– Üst düzey ham madde kalitesi

– 1 kutuda 50 servis

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Saf kalitesi sayesinde ürünün aroması da herhangi bir tad katkısı olmadan saf halindedir. Herhangi bir aroması bulunmaktadır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Antrenman sonrası ya da yatmadan önce 1 servis ürünü 250 ml su ile alınız.

Orta Seviye, İleri Seviye

mhp glutamine-sr 300 gr

1 tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak  antrenmandan önce ya da sonra veya gece yatmadan önce alınız.

İnceleme Özeti

İncelemeye aldığımız Mhp Glutamine-Sr ürünü oldukça iyi içeriği ve hammadde kalitesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer glutamin ihtiyacınızı var ise gönül rahatlığı ile ürünü satın alıp kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir