Puanlama

88
Multipower firmasının sıvı L-Carnitine ürünü fiyat performansının yüksek olmasından ötürü bizden gayet başarılı bir not almayı hak ediyor.
Fiyat: 90%
Performans: 95%
Lezzet: 80%

Multipower Avrupa’nın en büyük supplement üreticilerinden biri ve ülkemizde de yıllardır satışta olan L-Carnitine Liquid Forte 1800 ürünü, belki de Türkiye’ye sıvı L-Karnitin ürünleri arasında giriş yapan ilk besin desteği.

Benzer türde (ambalajları bile birbirinin neredeyse aynısı şekilde) çok sayıda likit karnitin ürünün piyasada olmasına rağmen, en çok ilgi çekenlerden biri bu supplement olunca biz de en sonunda incelemesini sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 – Sıvı L-Karnitin inceleme

1) İçerik ve Fiyat / Performans

İçeriğinde “Alman hammaddeleri kullanılıyor” şeklinde aşırı derecede kaliteli olması yönünde lanse edilen bu ürünün elbette laboratuvar ortamında test yapılmadığı sürece böyle bir kalitesinin ne kadar doğru olup olmadığını ispat etmek güç ama Avrupa menşeili bir firma olan Multipower ‘in kalitesine bu noktada güvenmek lazım.

Ürünün içeriğinde 1 Ampul başına (25ml)

  • 1800 mg L-Karnitin
    2 kcal Enerji
    ve eser miktarda Protein, Karbonhidrat ve Yağ düşmekte.

İçerik olarak aynı Weider’in sıvı L-Carnitine ürünü gibi oldukça sade ve saf bir içerik profili olduğunu görebiliriz, ki bu da elbette bir avantaj.

Performans olarak ele alındığında, yağ yakımını hızlandırıyor olmasının (daha fazla bilgi için CLA ve L-Carnitine yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz) yanı sıra, ekstradan çok fazla bir etki hissedeceğinizi öngörmek güç. Her ne kadar L-Carnitine kullanımı nispeten kullanıcısına enerji veriyor olsa da, bu çoğu zaman göz ardı edilebilecek bir etki.

Bu ürünün fiyatının piyasada çoğu zaman 110-135 TL arası değiştiğini (20 Ampül içeren ambalajlar) düşünürsek, aslında fiyat performansının gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

2) Lezzet – Kullanım Kolaylığı

İçerisinde tatlandırıcı aroma içermeyen bir ürün olduğu için Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 bu alanda bizden pek yüksek bir not alamıyor çünkü çok da “olsa da içsek” diyeceğiniz bir ürün sınıfında değil ama kullanım kolaylığı olarak benzer ürünlerin tamamı gibi oldukça pratik kullanıma sahip. Bunun sebebi de elbette tek tek ambalajlanmış olması.

3) Bulunabilirlik ve diğer faktörler

Bu supplement, yıllardır Türkiye piyasasında çok yaygın olarak bulunan bir gıda takviyesi olduğundan bu alanda bizden tam not alıyor. Gerek online dükkanlar gerekse mağazalarda, herhangi bir yerde bu ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

 İnceleme Sonucu

Multipower firmasının sıvı L-Carnitine ürünü fiyat performansının yüksek olmasından ötürü bizden gayet başarılı bir not almayı hak ediyor.

multipower-l-carnitine

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir