Puanlama

51
Alman üretimi olan multipower toz formda olan mutlipower mass gainer adından da anlaşılayacağı gibi karbonhidrad ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.
İçerik 30%
Tad 95%
Fiyat 30%

Multipower Whey Protein Tozu 100 2250 Gr İncelemeAlman üretimi olan multipower toz formda olan mutlipower mass gainer adından da anlaşılayacağı gibi karbonhidrad ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Her işte güveni ve kaliteyi sağlayan almanlar bakalım bu üründe nasıl bir kalite ve içeriğe sahip olduğunu birlikte görelim.

 

1) İçerik ve Performans

Bir karbonhidrat almaya karar verdiyseniz bakacağınız ilk şey karbonhidrat miktarı olsada bir diğer yandan bakmanız gereken içerik yağ miktarıdır. Bu üründe yağ miktarının oldukça az olması ürünün birazcık göz kamaştırmasına yetiyor gibi gözükse de mutlipower mass gainerde glutamin, kreatin ve bazı önemli vitaminlerin bulunmaması ürünü içerik bakımından zayıf olduğunu gösteriyor.

Multipower Whey Protein Tozu 100 2250 Gr İnceleme

Multipower Mass Gainer’ın dikkat çeken özellikleri: 

1. Multipower Mass Gainer Alman her 1 servisinde 600 kalori içermektedir

2. Multipower Mass Gainer diğer Gainer ürünlere göre daha yüksek bir protein oranına sahiptpir (%25)

3. Multipower Mass Gainer her biri farklı bir emilim süresine sahip kompleks bir protein içeriğine sahiptir:

  •   Whey Proteini
  • Süt Proteini
  • Yumurta Albumini(beyazı)

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Multipower firması diğer ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de iki aromadan vazgeçmemiş gözüküyor. Çilek ve çikolata aroması bulunan multipower mass gainer tad konusunda iyi olduğunu söylemeden geçemeyiz. Kullanım kolaylığı zaten tüm gainer ürünleri gibi toz formda olması.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Belki de kullanıcıların ilk olarak ön yargı ile yaklaştığı fiyat bölümü multipower bu ürünün ciddi anlamda fazla gözüküyor diğer ürünler arasında fark olmamasına rahmen içerik bakımından ürünün pahalı olduğu gayet anlaşılıyor. Multipower tüm ürünlerinde fiyat konusu ciddi anlamda can sıkıyor gibi bu durum döviz kurları sebep verebilir başka bir açıklaması olucağını sanmıyoruz. Bulanabilirlik bakımından her ne kadar pahalı bir firma olsa da ülkemizde genel olarak tavsiye edilen bir marka olduğu için supplement satan her yerden temin edebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

  • Başlangıç Seviyesi:    5 ölçeği (100gr) 400ml süt ile karıştırarak antrenmandan 1 saat önce ve antrenmandan sonra alınız.
  • Orta Seviye:              5 ölçeği (100gr) 400ml süt ile karıştırarak antrenmandan 1 saat önce ve antrenmandan sonra alınız.
  • İleri Seviye:             10 ölçeği (200gr) 400ml süt ile karıştırarak antrenmandan 1 saat önce ve antrenmandan sonra alınız.

İnceleme Özeti

Hangisupplement.com olarak her zaman her ürüne tarafsız  yaklaştık veya yaklaşmaya çalıştık. Multipower’ın bu ürünü bizim sınavımızdan kalmış gözüküyor. Nedeleri ise içerik bakımından zayıf olmasına karşın fiyatın tavan bir fiyatta olması nedenlerin en başında geliyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir