Puanlama

80
Üstün Alman ham madde kalitesi Yüksek miktarda konsantre Whey Protein içeriği %75 Whey protein oranı
Etki/Performans 95%
Tad 95%
Fiyat 50%

 

Multipower Whey Protein Tozu hangisupplement1

Alman asıllı bir supplement markası olan multipower whey protein tozu olarak ürettiği Multipower  whey protein %100’un incelemesini elle alacağız. İlk olarak bir üretici firmadan bahsetmek gerekirse şuan Türkiye pazarında güvenilir ve fiyatları makül gözüken bir firma olarak göze çarpmaktadır. Özelliklede mutlipower firmasının ürettiği likit l-carnitin ürünü ülkemizde en çok sevilen ve en çok kullanılan l-carnitin diyebiliriz. Ülkemizde bu kadar sevilen bir firma olan multipower’ın birde %100 whey protein ürünü biz incelemek istedik bakalım hangisupplementler sınavını geçebilecek mi?

 

1) İçerik ve Performans

Eğer bir protein tozu almaya karar verdiyseniz ve herkes gibi ilk bakacağınız içerik protein miktarıdır. Peki ya? Bu üründe protein miktarı ve diğer ekstra içerikler ne durumda?

Evet aşağıdaki ürün içerik listesine ilk baktığımızda görebileceğimiz gibi protein miktarı 22 gr. olarak karşımıza çıkıyor buda whey proteinler arasında ortalama bir miktar ama onun yanında üründe bulunan B6 vitamin içeriği ve yüksek BCAA miktarı ürünün ne kadar iyi olduğunu göstermeye yetiyor.

Multipower Whey Protein Tozu hangisupplement

 

Multipower Whey Protein Tozu %100’ın dikkat çeken özellikleri:

 •  Üstün Alman ham madde kalitesi
 •  Yüksek miktarda konsantre Whey Protein içeriği
 •  %75 Whey protein oranı
 •  Yüksek BCAA amino asit oranı
 •  Bütün esansyel amino asitleri içeriyor
 •  Kolayca karışıyor
 •  Tat
 •  1 kutuda 75 servis

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Multipower ürünleri her zaman lezzet bakımından diğer ürünlerden bir adım önde olduğunu söylebiliriz bu üründe de aroma seçeneği çilek ve çikolatalı olarak görüyoruz. Çikolatalı olanı şiddetle tavsiye edebiliriz. Çilek aromasıda bir o kadar güzel. Kullanım kolaylığına bakacak olursak ürün kolayca karşım sağlıyor tabiki bu 300 ml su ve süt için geçerli 300ml’nin altında bir sıvı ile kolay karışmaz sonrada vay efendim niye bu ürün karışmıyor demeyin lütfen kullanırken 300ml ve biraz üstü sıvı kullanmanızı öneririz.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

İçerik ve tad konusunda her ne kadar incelememizde iyi bir ürün olarak karşımıza çıksada açık söylemek gerekirse ürün şuanki piyasa değeri pahalı olduğunu söylemeliyiz. Tabiki de bu ülkemizde gerçekleşen döviz kurları ile de doğrudan orantıda. Türkiye pazarında yaygın olan bir firmanın %100 whey protein tozunu bulmak gerçekten kolay herhangi bir supplement mağazısını ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi:

 • Başlangıç Seviyesi:  Spordan hemen sonra 3 yemek kaşığı(30 gr.) ürünü 300ml su ile karıştırarak tüketiniz.
 • Orta Seviye:  Spordan hemen sonra 3 yemek kaşığı(30 gr.) ürünü 300ml su ile karıştırarak tüketiniz.
 • İleri Seviye:  Spordan 45dk önce ve hemen sonra 3 yemek kaşığı(30 gr.) ürünü 300ml su ile karıştırarak tüketiniz.

İnceleme Özeti:

Detaylı olarak incellediğimiz multipower’ın %100 whey protein tozu hangisupplement sınavını geçmiş bulunmaktadır. Ama her ne kadar bizim incelememizden geçmiş olsada fiyat konusunda hala pahalı olduğunu söylebiliriz. Onun yanı sıra ürün içerik ve tad konusunda gerçektende kaliteli olduğunu ispatlamıştır.

 

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir