musclepharm_recon

Bugünkü incelememizde MusclePharm Re-con BCAA incelemeye alacağız. Açıkça söylemek gerekirse ilk defa bizim için bir supplement ürününde ön inceleme bu kadar uzun sürdüğünü söyleyebiliriz. J Neden diyecek olursanız aşağıda bulunan içerik tablosunu gördüğünüzde bize hak vereceksiniz. J. MusclePharm firması özellikle multivitamin ürünleri ile dikkati üzerine çekmeyi başarmıştır. Yeni bir arayışa geçen firma yakın zamanda Kompleks Aminoasit ürününü de piyasaya sunmuştur bakalım nasıl bir Kompleks Aminoasit ürünü bizi bekliyor.

 

musclepharm_recon23

 

1)İçerik Ve Performans

MusclePharm Re-con toplam ağırlığı 1200 gramdır. Amino asit ürünlerinde pek fazla rastlamadığımız bir miktar ve 30 servis sayısına sahiptir. Düz bir mantık yürütürsek 1 porsiyonu 40 grama tekabül etmektedir. İçeriğine geçecek olursak 3:1:2 BCAA oranına sahiptir, ama firma bizi çok şaşırtarak bu BCAA miktarlarını yayınlamamıştır belki de çok az BCAA miktarına sahip olduğu için olabilir. Bunun yanında aklınıza gelebilecek çoğu amino asit bu üründe yer almasına rağmen miktarı bakımından bilgi verilmemiştir. Miktarı belirtilen maddelere bakacak olursak 25 gram karbonhidrat, 7 gram şekere sahip olan ürün özellikle definasyon dönemindeki sporcular için kesinlikle tavsiye edilmeyecek bir miktarda olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında Multivitaminleriyle ünlü olan firma bu üründe de çoğu multivitamin çeşidine yer vermiştir. Yandaki tabloda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Mango aromaya sahip olan MusclePharm Re-con ürünün tadı marketlerde satılan ünlü bir meyve suyunun aromasına çok benzerdir. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması kana karışımını hızlandırır ve etkisini daha hızlı göstermesini sağlar.

 

musclepharm_recon12

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Kullanım Tavsiyesi

 Orta Seviye

Spordan hemen sonra yarım ölçeği(20 gr) 350ml su ile karıştırarak tüketiniz.

İleri Seviye

Spordan hemen sonra 1 ölçeği(40 gr) 350ml su ile karıştırarak tüketiniz.

  İnceleme Özeti

Kısa bir özet geçmek gerekirse ilk olarak MusclePharm Re-con ürününde içerik tablosunda bizi harika bir ürün bekliyor algısı olmuştu. Ama firmanın gerek BCAA miktarlarını gerek diğer amino asitlerin miktarını belirtmemesi bizim için hayal kırıklığı olduğunu belirtebiliriz. Son olarakta içerik kısmındaki yüksek karbonhidrat ve şeker miktarı da her ne kadar definasyon için iyi olmasa da bulk için tercih edilebilecek bir seviyede.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir