Gıda takviyesi piyasasını kalite bakımından ilk sıralarda bulunan Muscletech bu pazar da 10 yıldan fazla deneyime sahip bir firmadır. Bu yazımızda da kaliteli ve deneyimi fazla olan markanın bizlere sunduğu Muscletech Celltech Performance Series incelemeye alacağız. Özellikle  çıkarmış olduğu protein tozu ile tüketticileri mesh eden bu firma bakalım bu çıkarmış olduğu üründe neler yapmış.

1)İçerik Ve Performans 

Muscletech Celltech Performance Series 1400 gramdan oluşmaktadır. Toplamda 29 servis içermektedir. İçeriğinde pek fazla madde bulunmuyor, bunlardan bir kaçından bahsetmek gerekirse 1000 mg Taurin, 500 mg L-Alanin, 1000 mg BCAA, 100 mg Alfa Lipoik Asit bulunmaktadır. Bu ürün özellikle bulk dönemindeki sporcular için daha olumlu sonuçlar vermektedir.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Muscletech Celltech Performance Series portakal aroması bulunmaktadır. Tadı oldukça iyidir. Bununla birlikte içeriğindeki Alfa Lipoic Asiti sayesinde daha hızlı bir emilim sağlamaktadır. Toz formda olmasından dolayıda kullanımı gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

muscletech celltech performance series 1400 gr

Kullanım Tavsiyesi

1 porsiyon (1 kaşık/48g) ürünü 500ml soğuk su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Muscletech Celltech Performance Series ürünü içerik kısmında da belirtiğimiz gibi özellikle bulk dönemindeki sporcular için çok önemli kazanımlar sağlamaktadır. Ürünün performans, fiyat bazında da değerlendirmek gerekirse gerçekten iyi ürün olduğu ortaya çıkmaktadır.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir