Yaz aylarıyla birlikte supplement üreticileri de yeni ürünlerini birer birer piyasaya sürmeye veya duyurmaya başladılar.

Bu kervana katılanlardan bir tanesi de MuscleTech firması. Firma, piyasaya yeni süreceği ve Essential Series kapsamındaki Beef Protein ürünüyle geçen yıl oldukça büyük bir hızla gıda takviyesi sektöründe tekrardan moda olan et proteini içeren ürünler kapsamında piyasada rekabet etmeye çalışacak

Firmanın yaptığı duyuruya göre MuscleTech‘in en büyük avantajlarından bir tanesi bu üründe hiçbir şekilde kolajen ya da jelatin benzeri maddelerden temin edilmiş proteinler kullanmayacağını açıklaması oldu. Bu da elbette et proteinine önyargıyla yaklaşan gerek biz gerekse okurlarımızı rahatlatacak bir haber olsa gerek.

Elbette ürünün biz tüketicilere neler sunacağını ancak piyasaya çıktıktan, daha doğrusu ürün ülkemizde raflara geldikten sonra anlayabileceğiz (ki bunun ne zaman olacağı konusunda elimizde hiçbir bilgi yok henüz). Keza ürünün fiyatı konusunda da henüz resmi bir açıklama söz konusu değil.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir