MuscleTech ‘in Hydroxycut serisi ülkemizde de oldukça tanınan, bilinen ve sevilen bir yağ yakıcı. Gayet kaliteli bir ürün olan Hydroxycut ürününü hep birlikte inceleyelim.

HYDROXYCUT HARDCORE NEXT GEN 110 KAPSÜL, aminoasit içeren spor gıdasıdır. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir.

1)İçerik Ve Performans

Kapsul formda bir üründür. Servis miktarı 2 kaspsuldür. Toplamda 55 servisten oluşmaktadır. Muscletech Hydroxcut Hardcore Next Gen 110 Kapsül de 500 MG L-KARNİTİN TARTARAT, 200 MG ANHİDROZ KAFEİN, 100MG TURUNÇ  bulunmaktadır. 

MUSCLETECH HYDROXCUT HARDCORE NEXT GEN 110 KAPSÜL ürün içeriği

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Aromasız bir üründür.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

  muscletech hydroxcut hardcore next gen 110 kapsul

Kullanım Tavsiyesi

Her porsiyonu kahvaltı ve öğle yemeğinden 30-60 dakika önce alınız. 24 saatlik periyotta 4 kapsülü aşmayınız. Günde 10 bardak su içiniz ve atıştırmalık gıda tüketmeyiniz. Uyumadan 5 saat önce almayınız. Etiketin tamamını okuyunuz ve önerilen kullanıma uyunuz.

İnceleme Özeti

İçerik olarak iyi ve düzenli antrenmanlar ile etkili sonuçlar alınabilir bir üründür. Fiyat ve içerik olarak kendisinden daha iyi ürünler bulunmakla birlikte tercih edilebilir bir üründür.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir