Puanlama

83
MuscleTech Mass-Tech Performance Series, yenilenen formülü ile Türkiye piyasasında da kolaylıkla bulunabilen bir ürün ve her ne kadar fiyatı biraz pahalı olsa da, zengin içeriği ile kilo almakta zorlanan pek çok kişiye istediği hacmi kazandırmayı başaran bir ürün.
Fiyat: 81%
Performans: 80%
Lezzet: 89%

MuscleTech vücut geliştirme ve güç sporları ile uğraşan ve supplement kullanan herkesin en azından bir kere kenarından köşesinden geçmiş olduğu bir firma. Bu yazımızda ise MuscleTech firmasının Mass-Tech adlı kilo aldırıcısını sizler için inceliyoruz.

Mass-Tech aslında herhangi bir supplement satan dükkana gidip de “kilo aldırıcı satın almak” istiyorum dediğinizde size ilk sunulacak ürünlerden bir tanesi. Bunun sebebi ürünün diğer pek çok rakibinden üstün olmasından ziyade, ülkemiz piyasasında oldukça uzun zamandır olan ve yaygın bulunan bir ürün olması.

Not: Eğer konu hakkında detaylı karşılaştırmamızı okumadıysanız önce buyrun en iyi kilo aldırıcılar listemize

Peki rakipleriyle kıyasta bu ürün nasıl bir performans ortaya seriyor, işte incelemesi!

Kilo Aldırıcı – İnceleme ve Yorumlar

1) İçerik ve performans:

Mass-Tech in içerisinde çok da anormal bir şey yok aslında ama incelemeye başlamadan önce her seferinde yaptığımız gibi önemli içerik maddelerini listelemekte fayda var.

MuscleTech Mass-Tech Performance Series ürününün bir servisinde (255g)

1000 kalori
9 gram yağ (trans yağ yok)
168 g karbonhidrat (8 gramı şeker)
85 mg kolesterol
63 gram protein
320 mg kalsiyum
380 mg sodyum

Bulunmaktadır.

Bunların yanısıra, bir servingde 10 gram kreatin (!), 5g leucine, 3g alanine, 3g glycine ve 2g taurine bulunmaktadır.

Bu kadar yüklü miktar kalori ve kreatini, bir file yükleseniz muhtemelen kas artışı görürsünüz. Peki bu ürünün iyi olduğunu mu gösteriyor? Tabi buna bakar iyi demek yeterli değil ama 255 gramlık servis büyüklüğüne oransal olarak vurduğumuzda, ortaya hiç de fena olmayan bir içerik tablosu çıkıyor ve bu da Mass-Tech ‘in verdiği pahalıymış görüntüsünün altında aslında hiç de fena olmayan bir weight gainer olduğu izlenimini kuvvetlendiriyor.

Kısaca, eğer diğer beslenme öğeleriniz de eksiksiz ise, Mass-TEch size muhtemelen kilo aldıracaktır. Burada dikkat edilmesi gereken şey, eğer fiyat/performans olarak diğer ürünlerle rekabet edebilmesini istiyorsanız, servisleri tam ölçek olan 255 gram olarak değil (yani 5 ölçek değil) daha az kullanmalısınız.

 

Lezzet ve kullanım kolaylığı:

Bu ürünün lezzet incelemesinde ise genel kanı farklı tatlarda olan çeşitlerinin birbirinden çok farklı lezzetlerde olduğu. Bu da ne demek, eğer çikolatalı olandan fazla zevk almıyorsanız, bir de çilekli olanı denemenizde fayda var.

Genel açıdan bakıldığında ise ne lezzet ne de kullanım kolaylığı olarak rakiplerine kıyasla ne olumlu ne de olumsuz bir çizgide durmuyor Mass-Tech, eğer yukarıda tavsiye ettiğimiz gibi biraz daha az yoğunlukta kullanırsanız da karıştırması oldukça kolay bir hale geliyor.

 

Fiyat / Performans ve Bulunulabilirlik

Piyasadaki en iyi fiyat performansa sahip olan ürün olduğunu söylemek zor MuscleTech Mass-Tech ‘in fakat yine de yüksek kreatin içeren ve buna ek olarak bol miktarda amino asit kaynağı olan bir kilo aldırıcı ürün tercih ediyorsanız, sizin için doğru tercih olabilir.

Piyasada bulunması ile diğer pek çok kilo aldırıcı ürüne göre nispeten daha kolay çünkü MuscleTech hem iyi bilinen bir marka hem de ülkemizde pek çok supplement satıcısında temsil ediliyor ve bu açıdan bizden olumlu not alıyor.

Genel inceleme özeti:

MuscleTech Mass-Tech Performance Series, yenilenen formülü ile Türkiye piyasasında da kolaylıkla bulunabilen bir ürün ve her ne kadar fiyatı biraz pahalı olsa da, zengin içeriği ile kilo almakta zorlanan pek çok kişiye istediği hacmi kazandırmayı başaran bir ürün.

Kullandığım kilo aldırıcıda kreatin ve amino asitler bolca bulunsun diyorsanız, tercih etmenizde fayda olabilir!

muscletech-mass-tech

Diğer kilo aldırıcı incelemelerimizi de okumadan geçmeyin!

Titizlikle inceledik ve sizler için yorumladık, işte en iyi kilo aldııcılar
Titizlikle inceledik ve sizler için yorumladık, işte en iyi kilo aldııcılar

 

 

 

 

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir