10 yıldan fazla deneyimi olan Muscletech firmasının bu kadar uzun deneyime sahip olma sebeplerinden biride firmanın ürettiği ürünlerinde her zaman en kaliteli ham madde kullanmasıdır. Bu inceleme yazımızda da bu önemli markanın çıkarmış olduğu Muscletech Platinum Creatine Powder ürününü incelemeye alacağız. Firma şuanda bizi olumsuz anlamda hiç şaşırtmadı bakalım bu üründe ne gibi şeyler bizi bekliyor.

1)İçerik Ve Performans

Muscletech Platinum Creatine Powder 402 gramdan oluşan bir kreatin ürünüdür. Servis miktarı ise 5 gramdan oluşmakla birlikte toplam servis sayısı ise 80’dir. İçeriğinde 4 kalori, 1 gram protein ve 5 gram kreatin monohidrat bulunmaktadır. Özellikle kreatin yüklemesi zamanlarında sporcular için bu kreatin miktarı oldukça uygun miktarda bulunmaktadır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Muscletech Platinum Creatine Powder ürünü toz formda bir supplementtir. Toz formda olması sayesinde hem sindirimi hemde kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca ürünün herhangi bir aroması bulunmamaktadır. Ham maddesine özgün bir tad içermektedir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

muscletech paltinum creatine powder 402 gr

Kullanım Tavsiyesi

1 porsiyon (5g) ürünü 200ml su ile antrenmandan yarım saat önce kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Dayanıklılık gerektiren sporlarla uğraşan sporcular için oldukça iyi bir üründür. Kas kuvvetini artırmaya yardımcıdır. Hem içerik hemde performans bakımından oldukça iyidir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir