Muscletech supplement pazarında tecrübesi ile çoğu firmadan önde gelmektedir. Özellike firma Ar-Ge’ye yaptığı destekler ile her zaman yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor. Ayrıca marka Amerika’da en çok satış yapan marka yolunda da iddaalı bir şekilde devam etmekte. Bugünde bu ünlü markanın çıkarmış olduğu Muscletech Premium Whey Protein Plus protein tozunu ele alacağız. 

 1) İçerik Ve Performans

Toplam 69 servis ve 2270 gram sahip olan ürünü. Özellikle servis miktarının fazla ve fiyatının uygun olması kullanıcıları için önemli bir avantaj sağlayacaktır. İçeriğinde 20 gram protein bulunmakla birlikte yandaki listede de görüldüğü gibi demiri kalsiyum ve sodyumda içermekte. Açıkcası içerik açısından ürün fena sayılmaz.muscletech premium whey protein plus 2270 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Muscletech Premium Whey Protein Plus iki çeşit aroma bulunmaktadır. Bunlar, çikolata ve muz olmakla beraber çözünürlük ve tad bakımından oldukça iyidir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

muscletech premium whey protein plus 2270 grKullanım Tavsiyesi

Antrenmandan 40 dakika önce ve hemen sonra 1 ölçek (33 gram) ürünü 350ml su ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

 

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir