Evet dostlar hız kesmeden MyProtein ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü incelememizde markanın çıkarmış olduğu MyProtein BCAA 4:1:1 ele alacağız. Bundan önceki ürünlerinde MyProtein bizi hem yanıltmayı hemde şaşırtmayı başardı bakalım bu üründe bizi ne gibi şeyler bekliyor?

1)İçerik Ve Performans 

MyProtein BCAA 4:1:1 toplamda 250 gram ağırlığa sahiptir.  İsmindeki 4:1:1 Lösinin, İzolösin ve Valinden 4 kat daha fazla olduğunu belirtmektedir. İçeriğinde 3,3 gram lösin, 850 mg İzolösin, 850 mg Valin bulundurmaktadır. Bunların yanında yağ ve karbonhidrat içermemektedir. Proteinde bulunmamaktadır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Glutamin ürününde aroma olarak bizi şaşırtan firma MyProtein BCAEkran Alıntısı3A ile de bu şaşkınlığı devam ettiriyor. Bu BCAA ürününde herhangi bir aroma bulunmamaktadır. Her ne kadar olumsuz bir yöne gözükse de aslında olumlu birşeydir. Çünkü bazı aromaların eklenmesi üründe yağ ve şeker oranlarında artma yaratmaktadır. Aromasız ürünleride dilediğiniz meyve suyu ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

myprotein bcaa 4-1-1 250 gr aromasiz

Kullanım Tavsiyesi

2 ölçek (5g) ürünü 250-350ml su veya meyve suyu ile karıştırarak günde 1 kez antrenman sırasında veya sonrasında tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

MyProtein BCAA içerik bakımından iyi olduğunu belirtebiliriz tabi 1-2 ekstra madde daha olsa tadından yenmezdi ama bu durumda da fena sayılmaz. Aroma olmaması konusuna gelecek olursakaa 2. madde belirtiğimiz gibi aslında ürünün olumlu bir yanı.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir